DOCK

Onze jongerenwerkers in Bos & Lommer, Oud-West en Westerpark staan voor je klaar. Je ziet onze jongerenwerkers op de straat, pleintjes en bij de speeltuin. We lopen regelmatig door de wijk en zijn herkenbaar doordat we DOCK-kleding dragen. 

Activiteiten in West

We hebben iedere maand in Amsterdam-West een actief programma. Op onze social kanalen vind je de meest recente activiteiten.

Bel ons!

Telefonisch zijn we ook heel goed bereikbaar. Zit je veel thuis? Kun je ergens hulp bij gebruiken? Heb je vragen over het Corona virus? Of wil je gewoon even wat kwijt? Je kunt ons altijd bellen of een Whatsapp bericht sturen. We staan voor je klaar! 

DOCK collega’s in Westerpark  
Jorn van Heesch, Gebiedscoördinator, 06 – 43 54 3 4 09 (ma. t/m do.)
Ibrahim Si Boukasem Jongerencoach, 06 – 45 69 32 06, (ma., di., do en zo.)
Libertad Oyarzun, Jongerencoach, 06 – 81 61 25 02 (di. t/m vr.) 
Nashedy Licie, Jongerencoach, 06 – 59 92 35 66 (di., wo. en vr.)
Akis Tsovilis, Soc. Werker Speeltuinen, 06 – 43 54 14 26 (ma. t/m vr.)           
Anita Vlaming, Soc. Werker Speeltuinen, 06 – 43 54 43 37 (ma. t/m vr.)
Helen van Gorkum, Progr.coördinator Volta, 06 – 59 95 44 15 (di. t/m do.)
Meggie van Keeken, Beheerder Volta, 020 – 682 64 29 (di. t/m vr.)
Geert van der Beek , Beheerder Volta,  06 – 44 42 84 87 (ma. t/m do.)  

DOCK collega’s Bos & Lommer
Naima siti, 06-22959938, Gebiedscoördinator, nsiti@dock.nl
Jonathan Richard, 06-43543663, Jongerencoach, jrichard@dock.nl
Natasha Valies, 06-39341331, Coördinator Landlustlab, nvalies@dock.nl
Yassin Tallih, 06-59939115, Jongerencoach, jtallih@dock.nl
Zati Yurdakul, 06-59985280, Beheerder, zyurdakul@dock.nl
Noor Lanfermeijer, 06 59 922053, nlanfermeijer@dock.nl, Jongerencoach
Mustapha Amri, 06-34881801, Ambulant begeleider. mamri@dock.nl
Meryem Ait Hamou, 06-43543712, Jongerencoach, maithamou@dock.nl
Esra Jansen 06 599 51336, Jongerencoach, ejansen@dock.nl

DOCK collega’s in Oud-West 
Anna de Waard, Jongerencoach, 06 59908190, AdWaard@dock.nl
Ismail Ouachour, Sociaal werker, 06 34881799, iouachour@dock.nl
Leo Ligthart, Sociaal Werker, 0643543844, LLigthart@dock.nl
Khadija Rezzak, Beheerder Cremerplein en Buurtkamer van Lennep, 06-59922762, krezzak@dock.nl
Mohamed El Boulahfati, Gebiedscoördinator, 0648983065 melboulahfati@dock.nl
Mohamed Kichou, Sociaal Werker, 0643543718, mkichou@dock.nl
Rocky Soekha, Jongerencoach, 0641531092, rsoekha@dock.nl
Sebastiaan van de Kaa, Jongerencoach, 0643585307, svdkaa@dock.nl
Fatima Brim, Jongerencoach, 06 43543087, fbrim@dock.nl

Onze jaarverslagen