DOCK

Onze jongerenwerkers in Bos & Lommer, Oud-West en Westerpark staan voor je klaar. Je ziet onze jongerenwerkers op de straat, pleintjes en bij de speeltuin. We lopen regelmatig door de wijk en zijn herkenbaar doordat we DOCK-kleding dragen. 

Programma Westerpark

Programma Westerpark

Bel ons!

Telefonisch zijn we ook heel goed bereikbaar. Zit je veel thuis? Kun je ergens hulp bij gebruiken? Heb je vragen over het Corona virus? Of wil je gewoon even wat kwijt? Je kunt ons altijd bellen of een Whatsapp bericht sturen. We staan voor je klaar! 

DOCK collega’s in Westerpark  
Jorn van Heesch, Gebiedscoördinator, 06 – 43 54 3 4 09 (ma. t/m do.)
Ibrahim Si Boukasem Jongerencoach, 06 – 45 69 32 06, (ma., di., do en zo.)
Libertad Oyarzun, Jongerencoach, 06 – 81 61 25 02 (di. t/m vr.) 
Nashedy Licie, Jongerencoach, 06 – 59 92 35 66 (di., wo. en vr.)
Akis Tsovilis, Soc. Werker Speeltuinen, 06 – 43 54 14 26 (ma. t/m vr.)           
Anita Vlaming, Soc. Werker Speeltuinen, 06 – 43 54 43 37 (ma. t/m vr.)
Helen van Gorkum, Progr.coördinator Volta, 06 – 59 95 44 15 (di. t/m do.)
Meggie van Keeken, Beheerder Volta, 020 – 682 64 29 (di. t/m vr.)
Geert van der Beek, Beheerder Volta, 06 – 44 42 84 87 (ma. t/m do.)  

DOCK collega’s Bos & Lommer
Naima Siti, 06-22959938, Gebiedscoördinator, nsiti@dock.nl
Zati Yurdakul, 06-59985280, Beheerder, zyurdakul@dock.nl
Natasha Valies, 06-39341331, Coördinator Landlustlab, nvalies@dock.nl
Yassin Tallih, 06-59939115, Jongerencoach, jtallih@dock.nl
Noor Lanfermeijer, 06-59922053, nlanfermeijer@dock.nl, Jongerencoach
Jonathan Richard, 06-43543663, Jongerencoach, jrichard@dock.nl
Mustapha Amri, 06-34881801, Ambulant begeleider, mamri@dock.nl
Meryem Ait Hamou, 06-43543712, Jongerencoach, maithamou@dock.nl
Esra Jansen 06-599 51336, Jongerencoach, ejansen@dock.nl

DOCK collega’s in Oud-West 
Mohamed El Boulahfati, Gebiedscoördinator, 06-48983065, melboulahfati@dock.nl (ma t/m do)
Khadija Rezzak, Beheerder Cremerplein en Buurtkamer van Lennep, 06-59922762, krezzak@dock.nl (ma, di, do, vrij)
Ismail Ouachour, Jongerencoach, 06-34881799, iouachour@dock.nl (ma t/m vrij)
Fatima Brim, Jongerencoach, 06-43543087, fbrim@dock.nl (ma t/m do)
Rocky Soekha, Jongerencoach, 06-41531092, rsoekha@dock.nl (wo t/m vrij)
Anna de Waard, Jongerencoach, 06-59908190, adwaard@dock.nl (wo t/m vrij)
Ilias Bekiroski, Jongerencoach, 06-59972212, ibekiroski@dock.nl (wo t/m zon)
Jihane Mokaddem, Jongerencoach, 06-59960108, jmokaddem@dock.nl (ma, do, vrij)
Anas Aroussi Seikal, Jongerencoach, 06-59929361, aaroussiseikal@dock.nl (wo t/m do)
Ellen Smets, Coördinator beheerd spelen, 06-22482549, esmets@dock.nl
Leo Ligthart, Sociaal Werker, 06-43543844, LLigthart@dock.nl
Mohamed Kichou, Sociaal Werker, 06-43543718, mkichou@dock.nl (di, wo, do, zon)

Onze jaarverslagen