DOCK

Onze jongerenwerkers in Bos & Lommer, Oud-West en Westerpark staan voor je klaar. Je ziet onze jongerenwerkers op de straat, pleintjes en bij de speeltuin. We lopen regelmatig door de wijk en zijn herkenbaar doordat we DOCK-kleding dragen. Al onze locaties en speeltuinen zijn momenteel gesloten.

Volg ons op Social en stuur ons een DM

Facebook Bos & Lommer
Facebook Westerpark
Facebook Cremerplein
Instagram Oud-West
Instagram Bos & Lommer
Instagram Westerpark

Bel ons!

Telefonisch zijn we ook heel goed bereikbaar. Zit je veel thuis? Kun je ergens hulp bij gebruiken? Heb je vragen over het Corona virus? Of wil je gewoon even wat kwijt? Je kunt ons altijd bellen of een Whatsapp bericht sturen. We staan voor je klaar! 

DOCK collega’s in Westerpark  
Jorn van Heesch, Gebiedscoördinator, 06 – 43 54 3 4 09 (ma. t/m do.)
Ibrahim Si Boukasem Jongerencoach, 06 – 45 69 32 06, (ma., di., do en zo.)
Libertad Oyarzun, Jongerencoach, 06 – 81 61 25 02 (di. t/m vr.) 
Nashedy Licie, Jongerencoach, 06 – 59 92 35 66 (di., wo. en vr.)
Akis Tsovilis, Soc. Werker Speeltuinen, 06 – 43 54 14 26 (ma. t/m vr.)           
Anita Vlaming, Soc. Werker Speeltuinen, 06 – 43 54 43 37 (ma. t/m vr.)
Helen van Gorkum, Progr.coördinator Volta, 06 – 59 95 44 15 (di. t/m do.)
Meggie van Keeken, Beheerder Volta, 020 – 682 64 29 (di. t/m vr.)
Geert van der Beek , Beheerder Volta,  06 – 44 42 84 87 (ma. t/m do.)  

DOCK collega’s Bos & Lommer
Naima siti, 06-22959938, Gebiedscoördinator
Jonathan Richard, 06-43543663, Jongerencoach
Natasha Valies, 06-39341331, Coördinator Landlustlab
Yassin Tallih, 06-59939115, Jongerencoach
Zati Yurdakul, 06-59985280, Beheerder
Rosalie Brunt, 06-59923660      Jongerencoach
Mustapha Amri, 06-34881801, Ambulant begeleider
Meryem Ait Hamou, 06-15627312, Jongerencoach

DOCK collega’s in Oud-West 
Anna de Waard, Jongerenwerker, 06 59908190, AdWaard@dock.nl
Ismail Ouachour, Sociaal werker, 06 34881799, iouachour@dock.nl
Leo Ligthart, Sociaal Werker, 0643543844, LLigthart@dock.nl
Mike Lust, Beheerder, 0659911637, mlust@dock.nl
Mohamed El Boulahfati, Gebiedscoordinator, 0648983065 melboulahfati@dock.nl
Mohamed Kichou, Sociaal Werker, 0643543718, mkichou@dock.nl
Rocky Soekha, Jongerencoach, 0641531092, rsoekha@dock.nl
Sebastiaan van de Kaa, Jongerenwerker, 0643585307, svdkaa@dock.nl
Fatima Brim, Jongerenwerker, 06 43543087, fbrim@dock.nl

Onze jaarverslagen