DOCK

Overvecht breed 
Aicha Zekri, Sociaal makelaar 
Tel: 06-52081478, E: azekri@dock.nl 
Bereikbaar: ma-di-do 

Claire Teissier, Sociaal makelaar  
Tel: 0628429722, E: cteissier@dock.nl 
Bereikbaar: di- do 
 
Dien van Strien, Sociaal makelaar 
Tel: 06-30237901, E: dvstrien@dock.nl 
Bereikbaar: di-woe-do-vrij 
 
Karima Loukili, Sociaal makelaar  
Tel: 06-14032670, E: kloukili@dock.nl 
bereikbaar: 
 
Leo Noteborn, Sociaal makelaar 
Tel: 06-39860760, E: lnoteborn@dock.nl 
Bereikbaar: ma-woe-do-vrij 

Marzouka Boulaghbage, Sociaal makelaar 
Overvecht breed & buurtcentrum de Boog 
Tel: 06-52508191, E: mboulaghbage@dock.nl 
Bereikbaar: ma-di-woe 

Geesje Kramer, Sociaal makelaar binnen buurtcentrum de Boog 
Tel: 06-28429717, E: gkramer@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m zo 
 
Tjitske van der Woude, Sociaal makelaar binnen buurtcentrum de Boog 
Tel: 06-10650104, E: tvdwoude@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m zondag
 
Esma Laachach, Sociaal makelaar jeugd 
Speeltuin Watertoren, speeltuin Gagelsteede,  
Buurtcentra de Boog, de Jager en de Dreef 
Tel: 06-43844034, E: elaachach@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m vrij 

Speeltuin de Watertoren 
Mohamed Alhaddadi, Sociaal makelaar jeugd 
Overvecht breed 
Tel: 06-10583955, E: malhaddadi@dock.nl 
Bereikbaar: di-woe-do-vrij 

Souad Kildou, Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 06-13410321, E: sklidou@dock.nl 
Bereikbaar: woe-do-vrij             

Buurtcentrum de Dreef 
Emine Gotekin, Sociaal makelaar binnen 
Tel: 06-10575385, E: egoktekin@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m vrij 

Buurtcentrum de Jager 
Sue op de Kamp, Sociaal makelaar binnen 
Tel: 06-59993577 
Bereikbaar: ma- di- do ochtend  

Wendela Vernooij, Sociaal makelaar binnen 
Tel: 06-10018605 E: wvernooij@dock.nl 
Bereikbaar Ma, di, do, vrij van 9.00 tot 14.00 uur 

Speeltuin Gagelsteede 
Jeroen Ouwerkerk, Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 06-53812649, E: jouwerkerk@dock.nl 
Bereikbaar: DI t/m vrij 

Werken tijdelijk niet:
Varsha Molai  
Vera Meijering 
Hind Dhassi 
Lotte Thijs 
Petra Jongerius  
Miña Beumer