DOCK


volwassenen

Buurtcentrum de Boog 
Geesje Kramer, Sociaal makelaar binnen
T: 06-28429717, E: gkramer@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m zo 
 

Tjitske van der Woude, Sociaal makelaar
T: 06-10650104, E: tvdwoude@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m zo

Buurtcentrum de Dreef en buurtcentrum de Jager

Emine Goktekin, Sociaal makelaar binnen 
T: 06-10575385, E: egoktekin@dock.nl 
Bereikbaar: ma,di,wo,do,vr

Sue op de Kamp, Sociaal makelaar binnen 
T: 06-59993577  E: skamp@dock.nl
Bereikbaar: ma- di- do ochtend  

Wendela Vernooij, Sociaal makelaar binnen 
T: 06-10018605 E: wvernooij@dock.nl 
Bereikbaar Ma, di, do, vrij van 9.00 tot 14.00 uur

Claire Teissier, Sociaal makelaar  
T: 06-28429722, E: cteissier@dock.nl 
Bereikbaar: di- do 

Hind Dhassi, Sociaaal makelaar
T: 06 23343635
E: hdhassi@dock.nl

Sageeta Hoeba, Sociaal makelaar
T: 06 59980233
E: shoeba@dock.nl

Maartje Kraanen, Sociaal makelaar
T:06 59926917, E: mkraanen@dock.nl
Bereikbaar ma, di, wo, do

Nadja van Kessel, Sociaal makelaar
T: 06-59916563, E: nvkessel@dock.nl
Bereikbaar ma, di, do en vr
 
Karima Loukili, Sociaal makelaar  
T: 06-59946809, E: kloukili@dock.nl 
bereikbaar: ma, di en wo

Justin van Riel, Sociaal makelaar
T: 06-59962576, E: jvriel@dock.nl

Marzouka Boulaghbage, Sociaal makelaar 
T: 06-52508191, E: mboulaghbage@dock.nl 
Bereikbaar: ma-di-woe 


 

jeugd

Petra Jongerius, Sociaal makelaar jeugd
T: 0652508236
E: pjongerius@dock.nl 

Speeltuin de Watertoren 
Mohamed Alhaddadi, Sociaal makelaar jeugd 
Overvecht breed 
T: 06-10583955, E: malhaddadi@dock.nl 
Bereikbaar: di-wo-do-vrij 

Souad Kildou, Sociaal makelaar jeugd 
T: 06-13410321, E: sklidou@dock.nl 
Bereikbaar: wo, do, vr

Esma Laachach, Sociaal makelaar jeugd 
Speeltuin Watertoren,  
T: 06-43844034, E: elaachach@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m vrij

       

Speeltuin Gagelsteede 

Roos Rugenbrink Sociaal makelaar Jeugd
T: 06-38770888 E: rrugenbrink@dock.nl

Nancy Tomassen, sociaal makelaar jeugd
T: 06 59976294
E: ntomassen@dock.nl
Bereikbaar di, wo, do

Jeroen Ouwerkerk, Sociaal makelaar
T: 06 53812649 E: jouwerkerk@dock.nl
Bereikbaar di, wo, do, vr





Speeltuin de Watertoren 
Mohamed Alhaddadi, Sociaal makelaar jeugd 
Overvecht breed 
T: 06-10583955, E: malhaddadi@dock.nl 
Bereikbaar: di-woe-do-vrij 

Souad Kildou, Sociaal makelaar jeugd 
T: 06-13410321, E: sklidou@dock.nl 
Bereikbaar: woe-do-vrij             

Buurtcentrum de Dreef en buurtcentrum de Jager
Emine Goktekin, Sociaal makelaar binnen 
T: 06-10575385, E: egoktekin@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m vrij 

Sue op de Kamp, Sociaal makelaar binnen 
T: 06-59993577  E: skamp@dock.nl
Bereikbaar: ma- di- do ochtend  

Wendela Vernooij, Sociaal makelaar binnen 
T: 06-10018605 E: wvernooij@dock.nl 
Bereikbaar Ma, di, do, vrij van 9.00 tot 14.00 uur

Werken tijdelijk niet:
Varsha Molai  
Aicha Zekri