DOCK


volwassenen

Geesje Kramer, Sociaal makelaar
Buurtcentrum de Boog
T: 06-28429717
E: gkramer@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m zo 
 

Tjitske van der Woude
Sociaal makelaar
Buurtcentrum de Boog
T: 06-10650104
E: tvdwoude@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m zo

Emine Goktekin
Sociaal makelaar
Buurtcentrum de Dreef en de Jager
T: 06-10575385,
E: egoktekin@dock.nl 
Bereikbaar: ma-wo-do-vr

Sue op de Kamp
Sociaal makelaar
Buurtcentrum de Dreef en de Jager
T: 06-59993577 
E: skamp@dock.nl
Bereikbaar: ma- di- do ochtend  

Aicha Zekri
Sociaal makelaar
T: 06-52081478
E: azekri@dock.nl
Bereikbaar ma-di-do

Sageeta Hoeba, Sociaal makelaar
T: 06-59980233
E: shoeba@dock.nl

Maartje Kraanen, Sociaal makelaar
T:06 59926917
E: mkraanen@dock.nl
Bereikbaar ma-di-wo-do

Nadja van Kessel, Sociaal makelaar
T: 06-59916563
E: nvkessel@dock.nl
Bereikbaar ma-di-do-vr
 
Karima Loukili, Sociaal makelaar  
T: 06-59946809
E: kloukili@dock.nl 
bereikbaar: ma-di-wo

Omar Rziki
Sociaal makelaar
T: 06-59913530
E: orziki@dock.nl

Marzouka Boulaghbage
Sociaal makelaar 
T: 06-52508191
E: mboulaghbage@dock.nl 
Bereikbaar: ma-di-wo 

jeugd

Petra Jongerius, Sociaal makelaar jeugd
T: 06-52508236
E: pjongerius@dock.nl 


Mohamed Alhaddadi
Sociaal makelaar jeugd 
T: 06-10583955,
E: malhaddadi@dock.nl 
Bereikbaar: di-wo-do-vrij 

Marjolijn Rijkse
Sociaal makelaar jeugd
Speeltuin de Watertoren
T: 06-349 45 777
E: mrijkse@dock.nl

Varsha Molai

Sociaal makelaar jeugd
Speeltuin de Watertoren
T: 06-39865631
E: vmolai@dock.nl
Bereikbaar: di-wo-do-vrij

Esma Laachach, Sociaal makelaar jeugd   
T: 06-43844034,
E: elaachach@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m vrij

       

Speeltuin Gagelsteede 

Roos Rugenbrink
Sociaal makelaar Jeugd
T: 06-38770888
E: rrugenbrink@dock.nl


Hind Dhassi
Sociaal makelaar jeugd
T: 06-23343635
E: hdhassi@dock.nl

Latifa Bali
Sociaal makelaar jeugd
T: 06-81032849
E: lbali@dock.nl
Bereikbaar ma-di-wo-do

Desmond Main
Speeltuinmaker Gagelsteede
T: 06- 59947251
E: dmain@dock.nl


Ouafaa Ziani
Sociaal makelaar
T: 06- 41833046,
E: oziani@dock.nl
Bereikbaar: ma-di-wo-do

Werkt tijdelijk niet:
Souad Klidou