DOCK

Binnenstad 
Reilif Bonse, Binnenstad & Noordoost    
Tel: 0623346808, E:rbonse@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m vrij

Oost 
Karlijn van den Dungen, Sociaal makelaar  
Tel: 0641563366, E:kvddungen@dock.nl 
Bereikbaar: Ma t/m vrij 

Lies Vigh, Sociaal makelaar jeugd 
Speeltuin de Bloesem 
Tel: 0639563947, E:Lvigh@dock.nl 
Bereikbaar: van zondag t/m donderdag 

Robin Izelaar, Sociaal makelaar  
Tel: 06 10610197, E:rizelaar@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 

Willem van Rijkswijk, Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0681032853, E:wvrijswijk@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m vrij 

Sandra Witkamp, Sociaal beheerder buurtcentrum Sterrenzicht 
Tel: 06 59926212, E:switkamp@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 

Noordoost 
Bep van Rees – van Klarenbosch  
Sociaal beheerder Buurtcentrum de Leeuw  
Tel: 0611397593 
E: bvrees@dock.nl  
Bereikbaar: ma t/m do  
  
Wies Kool  
Sociaal makelaar Buurtcentrum de Leeuw 
Tel: 0610017966  
E: wkool@dock.nl 
Bereikbaar: ma t/m do  

Reilif Bonse  
Sociaal makelaar      
Tel: 0623346808 
E: rbonse@dock.nl  
Bereikbaar: ma t/m vr 

Latifa Bali 
Sociaal makelaar Jeugd 
Tel: 0681032849 
E: lbali@dock.nl  
Bereikbaar: ma t/m vr 

Werkt tijdelijk niet: 
Lilith Smidts-Lefever
Ivonne Landaal 
Heleen van der Linden 

In de wijk Binnenstad zijn we actief in: 

  • Oude Binnenstad 
  • Vaartsebuurt  
  • Hooch Boulandt 
  • Hoog Catharijne, het Stationsgebied en de Jaarbeurs. 

In Oost zijn we actief in: 

  • Buiten Wittevrouwen 
  • Oudwijk 
  • Abstede 
  • Sterrenwijk 
  • Watervogelenbuurt 
  • Schildersbuurt 
  • Lodewijk Napoleonplantsoen en omgeving, Rijnsweerd  
  • Omgeving Wihelminapark en Rubenslaan.  
  • Utrecht Science Park (De Uithof), Galgenwaard en Maarschalkerweerd     

In Noordoost zijn we actief in: 

  • Votulast (Vogelenbuurt, Tuinwijk, Lauwerecht,  Staatsliedenbuurt) 
  • Wittevrouwen/Zeeheldenbuurt/Huizingabuurt 
  • Tuindorp/Voordorp 
  • Voorveldsepolder.