DOCK

Sociaal makelaars en beheerders Binnenstad, Oost en Noordoost

Hugo Schoute
Sociaal makelaar volwassen   
06 59918554
hschoute@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag ochtend en donderdag

Karlijn van den Dungen 
Sociaal makelaar volwassen en jeugd 
06 415 633 66 
kvddungen@dock.nl 
Bereikbaar: Maandag, dinsdag, donderdag,vrijdag

Heleen van der Linden 
Sociaalbeheerder Buurtcentrum Sterrenzicht
06 23458671
hvdlinden@dock.nl
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 

Reilif Bonse  
Sociaal makelaar volwassenen  
06 23346808 
rbonse@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m vrijdag 

Lilith Smidts-Lefever
Sociaal makelaar jeugd/ volwassenen 
06 59906460
lsmidtslefever@dock.nl
Bereikbaar: maandag, dinsdag, vrijdag

Bep van Rees – van Klarenbosch  
Sociaal beheerder Buurtcentrum de Leeuw 
06 113 975 93
bvrees@dock.nl  
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 

Willem van Rijswijk
Sociaal makelaar jeugd
06 810 328 53
wvrijswijk@dock.nl  
Bereikbaar woensdag t/m vrijdag

Ward Verbeek  
Sociaal makelaar jeugd/ Speeltuin De Klein Dom 
06 599 387 88 
wverbeek@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m vrijdag 

Wies Kool  
Sociaal makelaar Buurtcentrum De Leeuw
06 100 179 66
wkool@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 

Wendela Vernooij 
Sociaal makelaar
06 10018605
wvernooij@dock.nl 
bereikbaar maandag t/m vrijdafg

Rhea Wilhelm
Sociaal makelaar volwassenen
06 59908273
rwilhem@dock.nl  
Bereikbaar: maandag dinsdag en donderdag 

Lies Vigh 
Sociaal makelaar Speeltuin de Bloesem 
06 395 639 47 
Lvigh@dock.nl 
Bereikbaar: van zondag t/m donderdag

Sociaal makelaars van BON werken in:

Binnenstad

  • Oude Binnenstad 
  • Vaartsebuurt  
  • Hooch Boulandt 
  • Hoog Catharijne
  • het stationsgebied
  • Jaarbeurs

Oost

  • Buiten Wittevrouwen 
  • Oudwijk 
  • Abstede 
  • Sterrenwijk 
  • Watervogelenbuurt 
  • Schildersbuurt 
  • Lodewijk Napoleonplantsoen
  • Rijnsweerd  
  • Wihelminapark
  • Rubenslaan
  • Utrecht Science Park (De Uithof) Galgenwaard
  • Maarschalkerweerd     

Noordoost

  • Vogelenbuurt,
  • Tuinwijk,
  • Lauwerecht
  • Staatsliedenbuurt
  • Wittevrouwen
  • Zeeheldenbuur
  • Huizingabuurt 
  • Tuindorp
  • Voordorp 
  • Voorveldsepolder