DOCK

Sociaal makelaars en beheerders Binnenstad, Oost en Noordoost

Petra Jongerius
Sociaal makelaar -senioren
Noordoost
06 52508236
pjongerius@dock.nl
Bereikbaar: maandag t/m donderdag

Karlijn van den Dungen 
Sociaal makelaar jeugd 
Noordoost
06 415 633 66 
kvddungen@dock.nl 
Bereikbaar: Maandag, dinsdag, donderdag,vrijdag

Alana de Zeeuw 
Sociaal beheerder 
Buurtcentrum Sterrenzicht
06 59946339
adezeeuw@dock.nl
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 

Rhea Wilhelm
Sociaal makelaar volwassenen
Binnenstad 
06 59908273
rwilhem@dock.nl  
Bereikbaar: maandag dinsdag en donderdag 

Lilith Smidts-Lefever
Sociaal makelaar – armoede
Binnenstad
06 59906460
lsmidtslefever@dock.nl
Bereikbaar: maandag, dinsdag, vrijdag

Bep van Rees – van Klarenbosch  
Sociaal makelaar
Buurtcentrum de Leeuw 
06 113 975 93
bvrees@dock.nl  
Bereikbaar: maandag t/m woensdag

Willem van Rijswijk
Sociaal beheer
Buurtcentrum Sterrenzicht
06 810 328 53
wvrijswijk@dock.nl  
Bereikbaar woensdag t/m vrijdag

Milena Luteijn
Sociaal makelaar BON
06 59 91 99 39
mluteijn@dock.nl 
Bereikbaar: ma,di,do,vrij

Wies Kool  
Sociaal makelaar
Buurtcentrum De Leeuw
06 100 179 66
wkool@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag t/m donderdag 

Lies Vigh 
Sociaal makelaar jeugd
Speeltuin de Bloesem 
06 395 639 47 
Lvigh@dock.nl 
Bereikbaar: van zondag t/m donderdag

Chaja Thoenes
Sociaal makelaar jeugd
Oost
06 59967752
cthoenes@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag en donderdag

Rik  Hoogendam 
Sociaal makelaar volwassenen
Oost 
06 6 59936917
rhoogendam@dock.nl
Bereikbaar: van maandag t/m vrijdag

Dewi Gerrietsen
Sociaal makelaar allround
Team bon
06 59 90 88 82
dgerrietsen@dock.nl
Bereikbaar: Ma, Woe, Do, Vrij

Bellah Angila
Speeltuinmaker
Speeltuin De Kleine Dom
06 59 97 05 69
bangila@dock.nl
Bereikbaar: Woensdag en Donderdag


 

Tijdelijk niet aan het werk:

Ward Verbeek  
Sociaal makelaar jeugd
Speeltuin De Klein Dom 
06 599 387 88 
wverbeek@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m vrijdag 

Sociaal makelaars van BON werken in:

Binnenstad

  • Oude Binnenstad 
  • Vaartsebuurt  
  • Hooch Boulandt 
  • Hoog Catharijne
  • het stationsgebied
  • Jaarbeurs

Oost

  • Buiten Wittevrouwen 
  • Oudwijk 
  • Abstede 
  • Sterrenwijk 
  • Watervogelenbuurt 
  • Schildersbuurt 
  • Lodewijk Napoleonplantsoen
  • Rijnsweerd  
  • Wihelminapark
  • Rubenslaan
  • Utrecht Science Park (De Uithof) Galgenwaard
  • Maarschalkerweerd     

Noordoost

  • Vogelenbuurt,
  • Tuinwijk,
  • Lauwerecht
  • Staatsliedenbuurt
  • Wittevrouwen
  • Zeeheldenbuur
  • Huizingabuurt 
  • Tuindorp
  • Voordorp 
  • Voorveldsepolder