DOCK

Hoge Weide, Leeuwesteyn, Rijnvliet 

Marlies van Echtelt 
Sociaal makelaar  
M: 06 27349630 
E: mvechtelt@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag 
 
Niels den Haan 
Sociaal beheerder Buurtcentrum Hogeweide 
M: 06 59969208 
E: nhaan@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag en vrijdag 

Susanne Stokvis  
M: 06 599 63 549 
E: sstokvis@dock.nl 

Het Zand 

Simone van der Sluijs 
Sociaal makelaar Jeugd 
T: 06 25030063 
svdsluijs@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag, woensdag en donderdag 

Fouzia de Waal 
Sociaal makelaar 
T: 0652711486 
M: fdwaal@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag, woensdag en donderdag 

Mustafa Berkane 
Sociaal Beheerder buurtcentrum ‘t Zand 
T: 06-55785565 
E: mberkane@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag 

Ingrid van den Bedem 
Sociaal beheerder buurtcentrum ’t Zand 
T: 06 11519607 
E: ivdbedem@dock.nl  
Bereikbaar: ma. 8:30-12:30 uur. 
di. en wo. 8:30-16:30 uur 

Terwijde 

Nout Ketelaar 
Sociaal makelaar jeugd 
T: 0618242692 
M: nketelaar@dock.nl 
Bereikbaar: woensdag t/m zaterdag 

Talin Hagopian 
Sociaal makelaar 
T: 06 10908620 
M: thagopian@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag, donderdag, vrijdag 

Hassan Ouirzane 
Sociaal beheerder buurtcentrum Hof ’t Spoor 
T: 0618258839 
M: houirzane@dock.nl 
Bereikbaar: ma-do en vrij ochtend 

Parkwijk/Langerak 

Bernadette Henraat  
Sociaal makelaar 
T: 0621216245 
M: bhenraat@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 

Ineke Lissenburg 
Sociaal makelaar  
T: 06-46388459 
M: Ilissenburg@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 

Robbert Dijs 
Sociaal Beheerder buurtcentrum Bij de Buren   
T: 06 12782632 
M: rdijs@dock.nl  
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 

Bouwspeeltuin Voorn 

Chahid el Hadji 
Sociaal makelaar jeugd- Bouwspeeltuin Voorn 
T: 0659990530 
M: cehadji@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, woensdag en donderdag 

Janneke Baan 
Coördinator speeltuinen & 
speeltuinmaker op Bouwspeeltuin Voorn  
T: 0634951041 
M: jbaan@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag- en vrijdagochtend