DOCK

Hoge Weide, Leeuwesteyn, Rijnvliet 

Niels den Haan 
Sociaal beheerder Buurtcentrum Hogeweide 
T: 06 59969208 
E: nhaan@dock.nl 
Bereikbaar: ma, di, woensdagochtend, do, vr 

Marlies van Echtelt 
Sociaal makelaar  
T: 06 27349630 
E: mvechtelt@dock.nl 
Bereikbaar: ma, wo, do, vr 

Susanne Stokvis  
Sociaal makelaar
T: 06 599 63 549 E: sstokvis@dock.nl 

Terwijde 

Hassan Ouirzane 
Sociaal beheerder buurtcentrum Hof ’t Spoor 
T: 0618258839 
E: houirzane@dock.nl 
Bereikbaar: ma, do en vrijdag ochtend 

Nout Ketelaar 
Sociaal makelaar jeugd 
T: 0618242692 
E: nketelaar@dock.nl 
Bereikbaar: wo t/m za

Talin Hagopian 
Sociaal makelaar 
T: 06 10908620 
E: thagopian@dock.nl 
Bereikbaar: di, do, vr

Bouwspeeltuin Voorn 

Chahid el Hadji 
Sociaal makelaar jeugd- Bouwspeeltuin Voorn 
T: 0659990530 
E: cehadji@dock.nl 
Bereikbaar: ma, wo, do

Janneke Baan 
Coördinator speeltuinen & 
speeltuinmaker op Bouwspeeltuin Voorn  
T: 0634951041 
E: jbaan@dock.nl 
Bereikbaar: ma, di, wo, vrijdagochtend 



Het Zand

Mustafa Berkane 
Sociaal beheerder Buurtcentrum Het Zand 
T: 06-55785565 
E: mberkane@dock.nl 
Bereikbaar: ma, di, do, vr 

Ingrid van den Bedem 
Sociaal beheerder Buurtcentrum Het Zand 
T: 06 11519607 
E: ivdbedem@dock.nl  
Bereikbaar: ma 8:30-12:30 uur,
di, wo

Simone van der Sluijs 
Sociaal makelaar Jeugd 
T: 06 25030063
E:  svdsluijs@dock.nl 
Bereikbaar: di, wo, do

Fouzia de Waal 
Sociaal makelaar 
T: 0652711486 
E: fdwaal@dock.nl 
Bereikbaar: di, wo, do

Parkwijk/Langerak 

Robbert Dijs 
Sociaal Beheerder buurtcentrum Bij de Buren   
T: 06 12782632 
M: rdijs@dock.nl  
Bereikbaar: ma, di, wo, do

Ineke Lissenburg 
Sociaal makelaar  
T: 06-46388459 
E: Ilissenburg@dock.nl 
Bereikbaar: ma, di, wo, do

Bernadette Henraat
Sociaal makelaar
T: 06-21216245
E: bhenraat@dock.nl
Bereikbaar: di, wo, do

Marilou Jens 
Sociaal makelaar jeugd 
T: 0659991570
E: mjens@dock.nl
Bereikbaar: ma, wo, do, vr