DOCK

Hoge Weide, Leeuwesteyn, Rijnvliet  en Leidsche Rijn centrum

Lotte Klaverstijn
Sociaal beheerder  
T: 06 5997 55 30
E: lklaverstijn@dock.nl 

Chahid el Hadji 
Sociaal makelaar jeugd
T: 0659990530 
E: cehadji@dock.nl 
Bereikbaar: ma, wo, do

Jeroen Ouwerkerk 
Sociaal makelaar
T: 0653812649
E: jouwerkerk@dock.nl 

Terwijde 

Mustafa Berkane 
Sociaal beheerder Buurtcentrum Terwijde 
T: 06-55785565 
E: mberkane@dock.nl 
Bereikbaar: ma, di, do, vr 

Nout Ketelaar 
Sociaal makelaar jeugd 
T: 0618242692 
E: nketelaar@dock.nl 
Bereikbaar: wo t/m za

Talin Hagopian 
Sociaal makelaar 
T: 06 10908620 
E: thagopian@dock.nl 
Bereikbaar: di, do, vr

Bouwspeeltuin Voorn 

Djara Friendrijk
Speeltuinmaker Bouwspeeltuin Voorn 
T: 0659997683 
E: dfriendrijk@dock.nl 
Bereikbaar: ma, di, wo, do, vr

Janneke Baan 
Coördinator speeltuinen   
T: 0634951041 
E: jbaan@dock.nl 
Bereikbaar: Tijdelijk afwezig



Het Zand

Ingrid van den Bedem 
Sociaal beheerder Buurtcentrum Het Zand 
T: 06 11519607 
E: ivdbedem@dock.nl  
Bereikbaar: ma 8:30-12:30 uur,
di, wo

Fouzia de Waal 
Sociaal makelaar 
T: 0652711486 
E: fdwaal@dock.nl 
Bereikbaar: di, wo, do

Dennis Schoonhoven 
Sociaal makelaar jeugd 
T: 0659917673
E: dschoonhoven@dock.nl 
Bereikbaar: ma, di, wo, do

Parkwijk/Langerak 

Robbert Dijs 
Sociaal Beheerder buurtcentrum Bij de Buren   
T: 06 12782632 
M: rdijs@dock.nl  
Bereikbaar: ma, di, wo, do

Ineke Lissenburg 
Sociaal makelaar  
T: 06-46388459 
E: Ilissenburg@dock.nl 
Bereikbaar: ma, di, wo, do

Marilou Jens 
Sociaal makelaar jeugd 
T: 0659991570
E: mjens@dock.nl
Bereikbaar: ma, di, vr