DOCK

Pijlsweerd 
Esther van de Berg, sociaal makelaar 
Speeltuin De Duizendpoot 
Tel: 06 41 69 65 54, E: evdberg@dock.nl 

Richard Bouma 
sociaal makelaar, Speeltuin De Duizendpoot  
Tel: 06 42 44 59 26, E: rbouma@dock.nl  

Ondiep 
Boudewijn Roeterink, sociaal makelaar 
Tel: 06 55 89 22 22, E: broeterink@dock.nl  

Latifa Bali, sociaal makelaar 
Speeltuin De Speelboom 
Tel: 06 81 03 28 49, E: lbali@dock.nl 
Bereikbaar: Ma, di, do, vrij, om en om weekend afwisselend met Roos Rugenbrink 
 
Liesbeth Meijns, sociaal makelaar 
Ondiep & Pijlsweerd, 06 24 98 34 53 
E: lmeijns@dock.nl 
Bereikbaar: Maandag t/m donderdag 9.00-15.00 uur 

Rob Steinebach, sociaal makelaar 
Tel: 06 48 34 63 50, E: rsteinebach@dock.nl  
Bereikbaar: Maandag t/m donderdag van 11 uur tot 22 uur

Roos Rugenbrink, sociaal makelaar 
Speeltuin De Speelboom 
Tel: 06 38 77 08 88, E: rrugenbrink@dock.nl  
Bereikbaar: Dinsdag t/m vrijdag om en om weekend, afwisselend met Latifa Bali

Tamara Erkelens, sociaal makelaar 
Tel: 06 39 56 39 44, E: terkelens@dock.nl  
Bereikbaar: Maandag t/m vrijdag (wo en do alleen ochtend)
 
Zuilen 
Amar Haddouch, sociaal makelaar 
Tel: 06 41 78 43 93, E: ahaddouch@dock.nl  
Bereikbaar: 
 
Ed Lasseur, sociaal makelaar 
Tel: 06 27 11 94 40, E: elasseur@dock.nl  

Izaak Campbell, sociaal makelaar 
Tel: 06 41 56 13 19, E: icampbell@dock.nl  

Jolanda van de Berg, sociaal beheer 
Buurtcentrum De Beatrix  
Tel: 06 55 99 05 92, E: jvdberg@dock.nl  
Bereikbaar:  
 
Sushma Bhatti, sociaal makelaar 
Tel: 06 34 65 88 45, E: sbhatti@dock.nl  
Bereikbaar: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag