DOCK

 

Lombok

René Kronenburg
Sociaal beheer
Buurtcentrum Rosa 
T: 06 810 328 52
E: rkronenburg@dock.nl 



Farida Arbaji
Sociaal makelaar volwassenen
T: 06 249 927 90
E: farbaji@dock.nl 

Mustafa Alay
Sociaal makelaar volwassenen
T: 06 462 454 35
E: malay@dock.nl 


Schepenbuurt 

Yasmina Massaoudi
Sociaal beheer
Buurtcentrum Oase
T: 06 599 233 40
E: ymassaoudi@dock.nl 


Halve Maan 

Debbie Spronck
Sociaal makelaar jeugd ‘t Pandje 
Sociaal makelaar volwassenen Lombok
T: 06 599 453 99
E: dspronck@dock.nl

Rabia Harchaoui
Sociaal makelaar jeugd ‘t Pandje 
T: 06 398 651 38 
E: rharchaoui@dock.nl



Tijdelijk niet werkzaam:
Corrie Mulder