DOCK

Hoograven

Buurtcentrum Hoograven
Het Goylaan 77
3525 AA Utrecht

Speeltuin Kameleon
Verlengde Hoogravenseweg 37
3525BB Utrecht

Lunetten

Buurtcentrum De Musketon
Hondsrug 19
3524 BP Utrecht

Speeltuin Fort Luna
Oude Liesbosweg 40
3524 SB Utrecht

Lina Rasoul  
Sociaal makelaar buurtcentrum Hart van Hoograven 
T: 06 401 842 41
E:lrasoul@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-do-vrij
Werkzaam in Hoograven

Dyon Korssen  
Sociaal soicaal buurtcentrum Musketon
T: 06 816 876 51  
E: dkorssen@dock.nl
Bereikbaar: ma- di-do-vrij
Werkzaam in Lunetten

Nadia Benali
Sociaal makelaar jeugd
T: 06-59969320
E: nbenali@dock.nl
Bereikbaar: ma-vrij
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Marlies Bosch
Sociaal makelaar jeugd en volwassenen
T: 06-27133312
E: mbosch@dock.nl
Bereikbaar: ma-di-woe-do
Werkzaam in Hoograven

Maroua Halat
Sociaal makelaar volwassenen
T: 06 59998467
E: mhalet@dock.nl  
Bereikbaar: di-woe-do- vrij ochtend
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Yvonne van Druten
Sociaal makelaar jeugd
T: 06 106 347 13  
E: YvDruten@Dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe -do
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Marielle van der Grift  
Sociaal makelaar jeugd 
T: 06 272 085 16  
E: mvdgrift@dock.nl  
Bereikbaar: di-woe-do
Werkzaam in Hoograven

Achmed Achahbar
Sociaal makelaar volwassenen
T: 06-59968050
E: aachahbar@dock.nl
Bereikbaar: ma-di-woe-do
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Sociaal beheer
Miranda van Eden
T: 06-59969415
E:  mveden@dock.nl 
Bereikbaar: ma en di van 13:00-17:00 uur
woe en vrijdag van 9:00-13:00 uur
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Speeltuinmaker Kameleon en Fort Luna
Aissa Amadou
T: 06-59972282
M: aamadou@dock.nl
Bereikbaar: woe- vrij
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Mohamed Benhaddou
Sociaal makelaar volwassenen 
T: 06-53386549 
E: mbenhaddou@dock.nl
Bereikbaar: di- woe middag- vrij middag
Werkzaam in Hoograven



Speeltuinmaker Kameleon en Fort Luna
Mirjam de Vries
T: 06- 59946540
M: mirjamdevries@dock.nl
Bereikbaar: zo-ma-di-woe-do-vrij
Werkzaam in Hoograven en Lunetten