DOCK

Hoograven

Buurtcentrum Hoograven
Het Goylaan 77
3525 AA Utrecht

Speeltuin Kameleon
Verlengde Hoogravenseweg 37
3525BB Utrecht

Lunetten

Buurtcentrum De Musketon
Hondsrug 19
3524 BP Utrecht

Speeltuin Fort Luna
Oude Liesbosweg 40
3524 SB Utrecht

Lina Rasoul  
Sociaal makelaar beheer  
T: 06 401 842 41
E:lrasoul@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-do-vrij

Achmed Achahbar
Sociaal makelaar  
T: 06-59968050
E: aachahbar@dock.nl
Bereikbaar: ma-di-woe-do


Jos Bierens,
Sociaal makelaar   
T: 06 206 145 48 E: jbierens@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe

Marlies Bosch,
Sociaal makelaar  
T: 06-27133312 
E: mbosch@dock.nl
Bereikbaar: ma-di-woe-do

Maroua Halat
Sociaal makelaar  jeugd

Speeltuin Kameleon en Speeltuin Fort Luna
T: 06 59998467
E: mhalat@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe-vrij (zo in de oneven weken)

Yvonne van Druten,

Sociaal makelaar jeugd

T: 06 106 347 13  
E: YvDruten@Dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe -do
werkt in beide wijken

Marielle van der Grift  
Sociaal makelaar jeugd 
T: 06 272 085 16  
E: mvdgrift@dock.nl  
Bereikbaar: di-woe-do-(zo in de even weken)

Werken tijdelijk niet:

Dyon Korssen

Mohamed Benhaddou

Jeanet Peters