DOCK

Hoograven

Buurtcentrum Hoograven
Het Goylaan 77
3525 AA Utrecht

Speeltuin Kameleon
Verlengde Hoogravenseweg 37
3525BB Utrecht

Lunetten

Buurtcentrum De Musketon
Hondsrug 19
3524 BP Utrecht

Speeltuin Fort Luna
Oude Liesbosweg 40
3524 SB Utrecht

Lina Rasoul  
Sociaal makelaar beheer  
T: 06 401 842 41
E:lrasoul@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-do-vrij

Dyon Korssen  
Sociaal makelaar beheer  
T: 06 816 876 51 
 E: dkorssen@dock.nl 
Bereikbaar: ma-di-woe-do-vrij

Jos Bierens,
Sociaal makelaar   
T: 06 206 145 48 E: jbierens@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe

Jeanet Peters,
Sociaal makelaar  
T: 0641563276  
E: jpeters@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe- do

Maroua Halat
Sociaal makelaar  jeugd Speeltuin Kameleon en Speeltuin Fort Luna
T: 06 59998467
E: mhalat@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe-vrij (zo in de oneven weken)

Claudia van Essen,
Sociaal makelaar jeugd  
Speeltuin Fort Luna 
T: 06 -59924140  
E:CvEssen@dock.nl  
Bereikbaar: di-woe-do-vrij 

Marielle van der Grift  
Sociaal makelaar jeugd 
T: 06 272 085 16  
E: mvdgrift@dock.nl  
Bereikbaar: di-woe-do-(zo in de even weken)

Yvonne van Druten, Sociaal makelaar jeugd
T: 06 106 347 13  
E: YvDruten@Dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe -do
werkt in beide wijken

Marlies Bosch,
Sociaal makelaar  
T: 06-27133312 
E: mbosch@dock.nl
Bereikbaar: ma-di-woe-do

Werken tijdelijk niet:  
Marjolijn Rijkse
Mohammed Benhaddou