DOCK

Hoograven  

Jos Bierens, Sociaal makelaar   
Tel: 06 206 145 48, E: jbierens@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe-do 

Lina Rasoul  
Buurtcentrum Hart van Hoograven 
Sociaal makelaar beheer  
Tel:: 06 401 842 41, E:lrasoul@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe-do-vrij 

Marielle van der Grift  
Sociaal makelaar jeugd 

speeltuin Kameleon 
Tel: 06 272 085 16  
E:mvdgrift@dock.nl  Bereikbaar:-ma- di-woe-do 

Mohammed Benhaddou, Sociaal makelaar  
Tel: 088 855 5893, Mob:06-53386549  
E: mbenhaddou@dock.nl  
Bereikbaar: di-woe-vrij 
 
Tamara Leguit, Sociaal makelaar  
Mob: 06 435 558 35, E: tleguit@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe-do 
 
Yvonne van Druten, Sociaal makelaar jeugd  
Speeltuin Kameleon & Speeltuin Fort Luna 
Hoograven & Lunetten 
Tel: 088 855 5928, Mob: 06 106 347 13  
E: YvDruten@Dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe ochtend-do-vrij ochtend 
 

Lunetten 
Abdelhadi Makori, Sociaal makelaar beheer  
Buurtcentrum Musketon 
Tel: 088 855 5928, Mob:06-59979864  
E: Amakori@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe ochtend -do-vrij ochtend 

Claudia van Essen, Sociaal makelaar jeugd  
Speeltuin Fort Luna 
Tel: 088 855 5928, Mob: 06 -59924140  
E:CvEssen@dock.nl  
Bereikbaar: di-woe-do-vrij 
 
Jeanet Peters, Sociaal makelaar  
Tel: 088 855 5928, Mob: 0641563276  
E: jpeters@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe- do 
 
Werken tijdelijk niet:  
 Dyon Korssen  
Sociaal makelaar beheer  
Tel: 088 855 5895  
Mob: 06 816 876 51  
E:dkorssen@dock.nl 

Marlies Bosch  
Sociaal makelaar jeugd  
Tel: 088 855 5895  
Mob: 06 271 333 12  
E: mbosch@dock.nl  
 
Marjolijn Rijkse  
Tel: 088 855 5894  
Mob: 06-34945777  
E: mrijkse@dock.nl