DOCK

Hoograven

Buurtcentrum Hoograven
Het Goylaan 77
3525 AA Utrecht

Speeltuin Kameleon
Verlengde Hoogravenseweg 37
3525BB Utrecht

Lunetten

Buurtcentrum De Musketon
Hondsrug 19
3524 BP Utrecht

Speeltuin Fort Luna
Oude Liesbosweg 40
3524 SB Utrecht

Lina Rasoul  
Sociaal makelaar buurtcentrum Hart van Hoograven 
T: 06 401 842 41
E:lrasoul@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-do-vrij
Werkzaam in Hoograven

Dyon Korssen  
Sociaal makelaar buurtcentrum Musketon
T: 06 816 876 51  
E: dkorssen@dock.nl
Bereikbaar: ma- di-do-vrij
Werkzaam in Lunetten

Mansour El Aomari
Sociaal makelaar buurtcentrum Hart van Hoograven 
T: 06- 59983886
E: maomari@dock.nl
Bereikbaar: ma-di-do-vrij
Werkzaam in Hoograven

Marlies Bosch
Sociaal makelaar jeugd en volwassenen
T: 06-27133312
E: mbosch@dock.nl
Bereikbaar: ma-di-woe-do
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Maroua Halat
Sociaal makelaar volwassenen
T: 06 59998467
E: mhalet@dock.nl  
Bereikbaar: di-woe-do- vrij ochtend
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Yvonne van Druten
Sociaal makelaar jeugd
T: 06 106 347 13  
E: YvDruten@Dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe -do
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Marielle van der Grift  
Sociaal makelaar jeugd 
T: 06 272 085 16  
E: mvdgrift@dock.nl  
Bereikbaar: di-woe-do
Werkzaam in Hoograven

Achmed Achahbar
Sociaal makelaar volwassenen
T: 06-59968050
E: aachahbar@dock.nl
Bereikbaar: ma-di-woe-do
Werkzaam in Hoograven en Lunetten

Jos Bierens,
Sociaal makelaar  volwassenen
T: 06 206 145 48
E: jbierens@dock.nl  
Bereikbaar: ma-di-woe
Werkzaam in Hoograven

Speeltuinmaker Kameleon
Aissa Amadou
T: 06-59972282
M: aamadou@dock.nl
Bereikbaar: woe- vrij
Werkzaam in Hoograven

Mohamed Benhaddou
Sociaal makelaar volwassenen 
T: 06-53386549 
E: mbenhaddou@dock.nl
Bereikbaar: di- woe middag- vrij middag
Werkzaam in Hoograven



Speeltuinmaker Kameleon
Mirjam de Vries
T: 06- 59946540
M: mirjamdevries@dock.nl
Bereikbaar: zo-ma-di-do
Werkzaam in Hoograven

Beperkt bereikbaar:
Lina Rasoul
Yvonne van Drutenl

Speeltuin Fort Luna
Aanspreekpunt Janneke Baan
T: 06-34951041
M: jbaan@dock.nl
Bereikbaar: ma, di, do, vrij
Speeltuin coördinator