DOCK

Vleuterweide

Alfred van Putten
Sociaal makelaar 
06 813 177 61
avputten@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag t/m vrijdag  

Ank van Engelen
Sociaal beheer buurtcentrum de Weide Wereld 
06 395 639 45
avengelen@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag, woensdag, vrijdag 

Sandra Willemsen
Sociaal makelaar 
Vleuterweide & Vleuten 
06 813 177 74
swillemsen@dock.nl  
Bereikbaar: ma t/m vrij 


Saida Marouf
Sociaal makelaar 
06 347 360 66
smarouf@dock.nl 
Bereikbaar:  

De Meern

Gerard Beffers
Sociaal makelaar 
06 489 810 97
gbeffers@dock.nl 
Bereikbaar:  

Veldhuizen

Adil Chebli
Sociaal beheerder buurtcentrum de Pijler
06 813 184 61
achebli@dock.nl
Bereikbaar:

Aster Blaauboer
Sociaal makelaar 
06 813 186 32
ablaauboer@dock.nl 
Bereikbaar: 

Yasmina Massaoudi
Sociaal beheer buurtcentrum de Pijler 
06 599 233 40
ymassaoudi@dock.nl 
Bereikbaar: 

Bauke Spijkerman
Sociaal makelaar
06 813 184 26
bspijkerman@dock.nl
Bereikbaar:

Vleuten

Irene Franssen,
Sociaal makelaar
06 395 639 43
ifranssen@dock.nl 
Bereikbaar: di/wo 9.00-17.00 en vr 9.00-14.00 u 

Wiel Schoonheim
Sociaal beheer buurtcentrum De Schakel 
06 554 901 55
wschoonheim@dock.nl  
Bereikbaar: ma t/m vrijdag tussen 9.00 en 14.00 uur