DOCK

Rivieren-Dichterswijk 

Sociaal beheer

Belkis Kurdal
Sociaal beheerder, buurtcentrum ‘t Strandpaviljoen    
Tel: 06-59 95 47 82, E: bkurdal@dock.nl

Sociaal makelaars (jeugd)

Marin Zimmer 
Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0659931584 E: mzimmer@dock.nl 
Bereikbaar: 

Rhianne Lops
Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0646004132 E: rlops@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
 
Nienke Zeeman 
Sociaal makelaar
Tel: 0627309873 
E: nzeeman@dock.nl  
Bereikbaar: 

Leonie Weesing
Sociaal makelaar  
Tel: 06-12 60 30 91, E: lweesing@dock.nl 
Bereikbaar: 


Kanaleneiland/Transwijk

Sociaal beheer
Hatice Can
Sociaal beheerder, buurtcentrum Hart van Noord 
Tel: 0618308157 E: hcan@dock.nl 
Bereikbaar: 

Evert van der Zouw
Sociaal beheerder buurtcentrum Hart van Noord 
Tel: 0659977432 E: evdzouw@dock.nl 
Bereikbaar: 

Lex Casteelen
Sociaal beheerder, buurtcentrum BuurtThuis 
Tel: 0613133688 E: lcasteelen@dock.nl 
Bereikbaar:  ma-di-wo-vr van 9.00 – 17.00 uur

Sociaal makelaars (jeugd)

El Bakey Aissaoui 
Sociaal makelaar     
Tel: 06 12768951 E: eaissaoui@dock.nl 
Bereikbaar: 
 
Emilia Hernández Pedrero
Sociaal makelaar
Tel: 0628658897 
E: ehernandezpedrero@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 

Dinie Hennevelt
Sociaal Makelaar     
Tel: 0654643008, E: dhennevelt@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag 

Jasmijn Wijnberge
Sociaal Makelaar     
Tel: 0659947478, E: jwijnberge@dock.nl 
Bereikbaar: 

Jeftah Luhulima
Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0618242741  E: jluhulima@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
 
Dayna Maduro
Sociaal makelaar jeugd
Tel: 0614306236  E: dmaduro@dock.nl 
Bereikbaar: 
 
Mohamed Akachar
Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0650626894 E: makachar@dock.nl  
Bereikbaar:  werkt tijdelijk niet

Abdelbar Benhnia
Speeltuinmaker, Speeltuin Anansi 
Tel: 0659982773 E: abenhnia@dock.nl 
Bereikbaar:  di t/m za