DOCK

Rivieren-Dichterswijk 

Marin Zimmer 
Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0659931584 E: mzimmer@dock.nl 
Bereikbaar: 
 
Nienke Zeeman 
Sociaal makelaar
Tel: 0627309873 
E: Nzeeman@dock.nl  
Bereikbaar: 

Rhianne Lops
Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0646004132 E: rlops@dock.nl 
Bereikbaar: ma, di, wo, do 
 
Leonie Weesing
Sociaal makelaar  
Tel: 06-12 60 30 91, E: lweesing@dock.nl 
Bereikbaar: 

Kanaleneiland 
Dinie Hennevelt
Sociaal Makelaar     
Tel: 0654643008, E: dhennevelt@dock.nl 
Bereikbaar: maandag t/m donderdag 
 
Emilia Hernández Pedrero 
Sociaal makelaar
Tel: 0628658897 
E: ehernandezpedrero@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 
 
Hatice Can
Sociaal beheerder buurtcentrum Hart van Noord 
Tel: 0618308157 E: hcan@dock.nl 
Bereikbaar: 
 
El Bakey Aissaoui 
Sociaal makelaar     
Tel: 06 12768951 E: e.aissaoui@dock.nl 
Bereikbaar: 
 
Jeftah Luhulima
Sociaal makelaar jeugd 
Werkdagen: ma, di, do en vrij 
Tel: 0618242741  E: jluhulima@dock.nl 
Bereikbaar: 
 
Dayna Maduro
Sociaal makelaar 
Tel: 0614306236  E: Dmaduro@dock.nl 
Bereikbaar: 
 
Mohamed Akachar
Sociaal makelaar jeugd 
E: Makachar@dock.nl   Tel: 0650626894 
Bereikbaar: 

Lex Casteelen
Sociaal Beheerder Buurtcentrum BuurtThuis 
Tel: 0613133688, E:lcasteelen@dock.nl 
Bereikbaar: 

Werkt tijdelijk niet: 
Ron van der Pijl