DOCK

Rivieren-Dichterswijk 

Sociaal beheer

Belkis Kurdal
Sociaal beheerder, buurtcentrum ‘t Strandpaviljoen    
Tel: 0659954782, E: bkurdal@dock.nl

Sociaal makelaars (jeugd/volw)

Marin Zimmer 
Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0659931584 E: mzimmer@dock.nl 
Bereikbaar: 

Rhianne Lops
Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0646004132 E: rlops@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Atik Achahbar
Sociaal makelaar jeugd 
Tel: 0659961865 E: atikachahbar@dock.nl 
Bereikbaar: 

Nienke Zeeman 
Sociaal makelaar volw
Tel: 0627309873 E: nzeeman@dock.nl  
Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Leonie Weesing
Sociaal makelaar volw
Tel: 0612603091 E: lweesing@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag, donderdag


Kanaleneiland/Transwijk

Sociaal beheer

Evert van der Zouw
Sociaal beheerder, buurtcentrum Hart van Noord 
Tel: 0659977432 E: evdzouw@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, donderdagochtend (9.00 – 13.00 uur), vrijdag

Monique van der Kamp
Sociaal beheerder, buurtcentrum Hart van Noord 
Tel: 0659926606 E: mvdkamp@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag, woensdag

Abdelhadi Makori
Sociaal beheerder, buurtcentrum BuurtThuis 
Tel: 0659979864 E: amakori@dock.nl 
Bereikbaar: 

Lex Casteelen
Sociaal beheerder, buurtcentrum BuurtThuis 
Tel: 0613133688 E: lcasteelen@dock.nl 
Bereikbaar:  ma-di-wo-vr van 9.00 – 17.00 uur

Hatice Can (helaas langdurig afwezig)
Sociaal beheerder, buurtcentrum Hart van Noord 
Tel: 0618308157 E: hcan@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdagmiddag (13.00 – 17.00 uur), woensdag, donderdagmiddag (13.00 – 17.00 uur)

Sociaal makelaars (jeugd/volw)

Dayna Maduro
Sociaal makelaar jeugd
Tel: 0614306236  E: dmaduro@dock.nl 
Bereikbaar: 
 
Mohamed Akachar
Speeltuinmaker, Speeltuin Anansi
Tel: 0650626894 E: makachar@dock.nl  
Bereikbaar: 

Jasmijn Wijnberge
Sociaal Makelaar jeugd/volw   
Tel: 0659947478, E: jwijnberge@dock.nl 
Bereikbaar: 

El Bakey Aissaoui 
Sociaal makelaar volw
Tel: 06 12768951 E: eaissaoui@dock.nl 
Bereikbaar: 
 
Emilia Hernández Pedrero
Sociaal makelaar volw
Tel: 0628658897 
E: ehernandezpedrero@dock.nl 
Bereikbaar: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 

Dinie Hennevelt
Sociaal Makelaar volw
Tel: 0654643008, E: dhennevelt@dock.nl 
Bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag