DOCK

Onze jongerenwerkers en sociaal werkers in Noord-West, Noord-Oost en Oud-Noord staan iedere dag voor je klaar. De jongerenwerkers en collega’s van DOCK lopen regelmatig ambulante rondes lopen door de wijk. Daarnaast zijn we digitaal goed bereikbaar om het gesprek met je aan te gaan. In Noord rijden twee hele grote DOCK bussen door de wijken. Zo geven we iedereen uit de buurt voorlichting over Corona. Bekijk hier ons digitale rooster!

We zijn er voor je

Noord
Roel Overduin, Jongerenwerker, 088 855 5814, roverduin@dock.nl
Duko van Nierop, Jongerenwerker, 0648980923, DvNierop@dock.nl
Nadia Bennani, Jongerenwerker, 0641597310, nbennani@dock.nl
Adam Laoikili, Jongerenwerker, 0659999292 alaokili@dock.nl
Abdelmajid Ajbiri , Jongerenwerker, 0613404211, AAjbiri@dock.nl
Robin Meerhoff, Jongerenwerker, 0628341087, rmeerhoff@dock.nl
Marco den Haan, Jongerenwerker, 0638759195, mdhaan@dock.nl

Projecten
Petra Emck, Projectleider Strijders en MySchoolCoach, 0643772184, pemck@dock.nl
Grazyna Cloose Projectleider Vriendenkringen, 0659947170, gcloose@dock.nl
Danijel Dadic, Jongerenwerker, 0659933664, DDadic@dock.nl
Jona Huppes, manager Projecten, 0641441904, jhuppes@dock.nl

Noord Oost: Station Noord en Waterlandplein
Redouan Naji, Gebiedscoordinator, 0628495163, rnaji@dock.nl
Monique Meijer, Sociaal Werker, 0639113697, mmeijer@dock.nl
Rachid el Haddar, Jongerenwerker, 0648216586, relhaddar@dock.nl
Rachid el Yakoubi, Jongerenwerker, 0618528332, reyakoubi@dock.nl
Sharon Bispham, Jongerenwerker, 0659906048, SBispham@dock.nl
Serina Aalse, Jongerenwerker, 0659993678, SAalse@dock.nl

Oud Noord: De Valk en De Klusfabriek
Alex te Paske; 06-41531035 – atpaske@dock.nl (gebiedscoördinator Jongerenwerk)
Marinus Klarenbeek, Jongerenwerker, 0638828288, mklarenbeek@dock.nl
Renee Daniëls, Jongerenwerker, 0639114178, rdaniels@dock.nl
Mounir El Bakali, Jongerenwerker, 0628341083, mebakali@dock.nl
Martijn Nije, Sociaal Werker, 0641531096, mnije@dock.nl
Martin Pattipeiluhu, Jongerenwerker, 0639418018, mPattipeiluhu@dock.nl
Robin Meerhoff, Jongerenwerker, 0628341087, rmeerhoff@dock.nl

Noord West: Satirius en Jongerencentrum de Banne
Anjanie Autar, Jongerenwerker, 0638759259, Aautar@dock.nl
Khalid Kasmi, Jongerenwerker, 0614881239, kkasmi@dock.nl
Azzeddine Karraz, Jongerenwerker, 0624810322, akarraz@dock.nl
Lisette Korbee, Jongerenwerker, 0641531032, lkorbee@dock.nl
Nicky Woudwijk, Jongerenwerker, 0659903323, nwoudwijk@dock.nl
Hammadi El Boulahfati, Jongerenwerker, 0648075145, heboulahfati@dock.nl
Marco den Haan, Jongerenwerker, 0638759195, mdhaan@dock.nl

Participatie Noord West:
Alex te Paske; 06-41531035, atpaske@dock.nl (gebiedscoördinator Noordwest Participatie)
Marina Blok; 06-14881248, mblok@dock.nl (Oostzanerwerf en Kadoelen)
Florian Gase; 06-20412537, fgase@dock.nl (Banne Buiksloot)
Maria Dienaar; 06-41657966, mdienaar@dock.nl Tuindorp Oostzaan)
Karim Akhamrane, 06-20300586, kakhamrane@dock.nl (Tuindorp Oostzaan)
Terra Dakota Stein, 0618346339, tdstein@dock.nl (Coördinator Huis van de Wijk de Banne)

Volg het jongerenwerk op Social Media

Facebook jongerenwerk Amsterdam-Noord
Instagram jongerenwerk Amsterdam-Noord
YouTube kanaal jongerenwerk Amsterdam-Noord

Huizen van de wijk

De openingstijden van de Huizen van de Wijk in Noord zijn tijdelijk aangepast. Er vinden geen groepsactiviteiten of bijeenkomsten plaatst. Wel kun je terecht voor een-op-een gesprekken en andere individuele vragen terecht. De Huizen van de Wijk zijn van 10.00 tot 16.00 geopend.

De Evenaar   
Kometensingel 189, 1033 BE Amsterdam,
Tel: 088 855 5091 , E: evenaar@dock.nl 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00  
https://www.facebook.com/Huis-van-de-Wijk-de-Evenaar-1408192406151040/
 
De Meeuw   
Motorwal 300, 1021 PH Amsterdam,
Tel: 088 855 5067 E: meeuw@dock.nl 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00
https://www.facebook.com/Huis-van-de-Wijk-de-Meeuw-1561006270842219/  
 
De Banne  
Bezaanjachtplein 243-247, 1034 CR Amsterdam,
Tel: 088 855 5080 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00  

Instagram; https://www.instagram.com/huisvdwijkdebanne/ 
Facebook; https://www.facebook.com/Huis-van-de-Wijk-de-Banne-872104362831586/
 
Waterlandplein  
Waterlandplein 302, 1024 NB Amsterdam, Tel: 088 855 5078 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00  
https://www.facebook.com/HuisvandeWijkWaterlandplein/