DOCK

Onze jongerenwerkers en sociaal werkers in Noord-West, Noord-Oost en Oud-Noord staan iedere dag voor je klaar. De jongerenwerkers en collega’s van DOCK lopen regelmatig ambulante rondes door de wijk. Daarnaast zijn we digitaal goed bereikbaar om het gesprek met je aan te gaan. In Noord rijden twee grote DOCK bussen door de wijken. Zo geven we iedereen uit de buurt voorlichting over Corona.

Activiteiten voor jongeren

We zijn er voor je!

Noord
Roel Overduin, Jongerenwerker, 088 855 5814, roverduin@dock.nl
Duko van Nierop, Jongerenwerker, 0648980923, dvnierop@dock.nl
Nadia Bennani, Jongerenwerker, 0641597310, nbennani@dock.nl
Adam Laoikili, Jongerenwerker, 0659999292 alaokili@dock.nl
Abdelmajid Ajbiri , Jongerenwerker, 0613404211, aajbiri@dock.nl
Robin Meerhoff, Jongerenwerker, 0628341087, rmeerhoff@dock.nl
Marco den Haan, Jongerenwerker, 0638759195, mdhaan@dock.nl

Projecten
Grazyna Cloose Projectleider Vriendenkringen, 0659947170, gcloose@dock.nl
Danijel Dadic, Jongerenwerker, 0659933664, ddadic@dock.nl
Jona Huppes, manager Projecten, 0641441904, jhuppes@dock.nl

Buurtwerk Noord-West
Atjhintya Adhin-Nije, Buurtwerker, 0659953770, aadhin-nije@dock.nl
Floortje Schouten, Buurtwerker, 0659902655, fschouten@dock.nl
Hanneke Snuverink, Buurtwerker, 0659982504, hsnuverink@dock.nl
Bas Ruis, Kwartiermaker Sociaal Ondernemen, 0659985324, bruis@dock.nl
Lars Kommers, Buurtwerker, 0659925230, lkommers@dock.nl
Insta @dock_lopendvuurtje
Facebook facebook.com/docklopendvuurtje

Noord-Oost: StationNRD en Waterlandplein
Redouan Naji, Gebiedscoördinator, 0628495163, rnaji@dock.nl
Monique Meijer, Sociaal Werker, 0639113697, mmeijer@dock.nl
Rachid el Haddar, Jongerencoach, 0648216586, relhaddar@dock.nl
Rachid el Yakoubi, Jongerenwerker, 0618528332, reyakoubi@dock.nl
Sharon Bispham, Jongerenwerker, 0659906048, sbispham@dock.nl
Serina Aalse, Jongerenwerker, 0659993678, saalse@dock.nl

Oud-Noord: De Valk en De Klusfabriek
De Valk (jongerenproductiehuis): IJplein 3, 1021 LA  Amsterdam, Tel: 088 855 5090
De Klusfabriek (jongerenwerkplaats – techniek, design en media): Floraweg 175, 1032 ZC  Amsterdam
Alex te Paske; 06-41531035 – atpaske@dock.nl (Gebiedscoördinator Jongerenwerk)
Martijn Nije, Sociaal Werker, 0641531096, mnije@dock.nl
Marinus Klarenbeek, Jongerenwerker, 0638828288, mklarenbeek@dock.nl
Renee Daniels, Jongerenwerker, 0639114178, rdaniels@dock.nl
Mounir El Bakali, Jongerenwerker, 0628341083, mebakali@dock.nl
Martin Pattipeiluhu, Jongerenwerker, 0639418018, mPattipeiluhu@dock.nl
Robin Meerhoff, Jongerenwerker, 0628341087, rmeerhoff@dock.nl
Jeanie Overduin, Jongerenwerker, 0659913669, joverduin@dock.nl
Tewatha Muller, Jongerenwerker, 0659915447, temuller@dock.nl
Fawzi Attaouil, Jongerenwerker, 0643543157, fattaouil@dock.nl
Clemens Streng, Jongerenwerker, 0659928950, cstreng@dock.nl

Noord-West: Satirius en Jongerencentrum de Banne
Satirius (jongerenproductiehuis): Meteorenweg 1, 1033 GT  Amsterdam, Tel: 088 855 5071
Anjanie Autar, Jongerenwerker, 0638759259, aautar@dock.nl
Khalid Kasmi, Jongerenwerker, 0614881239, kkasmi@dock.nl
Azzeddine Karraz, Jongerenwerker, 0624810322, akarraz@dock.nl
Lisette Korbee, Jongerenwerker, 0641531032, lkorbee@dock.nl
Hammadi El Boulahfati, Jongerenwerker, 0648075145, heboulahfati@dock.nl
Marco den Haan, Jongerenwerker, 0638759195, mdhaan@dock.nl

Participatie Noord-West:
Alex te Paske; 06-41531035, atpaske@dock.nl (Gebiedscoördinator Participatie)
Marina Blok; 06-14881248, mblok@dock.nl (Oostzanerwerf en Kadoelen)
Florian Gase; 06-20412537, fgase@dock.nl (Banne Buiksloot)
Maria Dienaar; 06-41657966, mdienaar@dock.nl (Tuindorp Oostzaan)
Karim Akhamrane, 06-20300586, kakhamrane@dock.nl (Tuindorp Oostzaan)
Terra Dakota Stein, 0618346339, tdstein@dock.nl (Coördinator Huis van de Wijk de Banne)

Get social!

Facebook jongerenwerk Amsterdam-Noord
Instagram jongerenwerk Amsterdam-Noord
YouTube kanaal jongerenwerk Amsterdam-Noord

Huizen van de wijk

De openingstijden van de Huizen van de Wijk in Noord zijn tijdelijk aangepast. Er vinden geen groepsactiviteiten of bijeenkomsten plaatst.
Wel kun je terecht voor een-op-een gesprekken en andere individuele vragen terecht. De Huizen van de Wijk zijn van 10.00 tot 16.00 geopend.

De Evenaar   
Kometensingel 189, 1033 BE Amsterdam,
Tel: 088 855 5091, E: evenaar@dock.nl 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00  
www.facebook.com/Huis-van-de-Wijk-de-Evenaar

De Meeuw   
Motorwal 300, 1021 PH Amsterdam,
Tel: 088 855 5067, E: meeuw@dock.nl 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00
www.facebook.com/Huis-van-de-Wijk-de-Meeuw  
 
De Banne  
Bezaanjachtplein 243-247, 1034 CR Amsterdam,
Tel: 088 855 5080 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00
Instagram: www.instagram.com/huisvdwijkdebanne
Facebook: www.facebook.com/Huis-van-de-Wijk-de-Banne
 
Waterlandplein  
Waterlandplein 302, 1024 NB Amsterdam,
Tel: 088 855 5078 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00  
www.facebook.com/HuisvandeWijkWaterlandplein