DOCK

Onze jongerenwerkers en sociaal werkers in Noord-West, Noord-Oost en Oud-Noord staan iedere dag voor je klaar. De jongerenwerkers en collega’s van DOCK lopen regelmatig ambulante rondes door de wijk. Daarnaast zijn we digitaal goed bereikbaar om het gesprek met je aan te gaan.

Activiteiten voor jongeren

We zijn er voor je!

Flying Dockers
Abdelmajid Ajbiri, Jongerenwerker, 0613404211, aajbiri@dock.nl

Projecten
Robin Meerhoff, Projectleider Jongerenwerk in School, 0628341087, rmeerhoff@dock.nl
Grazyna Cloose, Projectleider Vriendenkringen, 0659947170, gcloose@dock.nl
Petra Emck, Projectleider My School Coach, 0643772184, pemck@dock.nl
Jona Huppes, Manager Projecten, 0641441904, jhuppes@dock.nl

Oud-Noord: De Valk en De Klusfabriek
De Valk (jongerenproductiehuis): IJplein 3, 1021 LA  Amsterdam, Tel: 088 855 5090
De Klusfabriek (jongerenwerkplaats – techniek, design en media): Floraweg 175, 1032 ZC  Amsterdam

Renee Daniëls, Gebiedscoördinator, 0639114178, rdaniels@dock.nl
Marinus Klarenbeek, Jongerenwerker, 0638828288, mklarenbeek@dock.nl
Mounir El Bakali, Jongerenwerker, 0628341083, mebakali@dock.nl
Martin Pattipeiluhu, Jongerenwerker, 0639418018, mPattipeiluhu@dock.nl
Jeanie Overduin, Jongerenwerker, 0659913669, joverduin@dock.nl
Tewatha Muller, Jongerenwerker, 0659915447, temuller@dock.nl
Fawzi Attaouil, Jongerenwerker, 0643543157, fattaouil@dock.nl
Cherverely Wezer, Jongerenwerker, 0659916735, cwezer@dock.nl
Erik Moes, Jongerenwerker, 0659934528, emoes@dock.nl
Sahin Konuk, Jongerenwerker, 0659986733, skonuk@alexander
Chaimae Akazim, Communicatie Jongerenwerk, 0659957108, cakazim@dock.nl
Clemens Streng, Jongerenwerk Online, 0659928950, cstreng@dock.nl

Noord-West: Satirius en Jongerencentrum de Banne
Satirius (jongerenproductiehuis): Meteorenweg 1, 1033 GT  Amsterdam, Tel: 088 855 5071
Marcel Hillebrand, Gebiedscoördinator, 0628444745, mhillebrand@dock.nl
Adam Laoikili, Jongerenwerker, 0659999292, alaokili@dock.nl
Selina Koch, Jongerenwerker, 0681173864, skoch@dock.nl
Anjanie Autar, Jongerenwerker, 0638759259, aautar@dock.nl
Khalid Kasmi, Jongerenwerker, 0614881239, kkasmi@dock.nl
Azzeddine Karraz, Jongerenwerker, 0624810322, akarraz@dock.nl
Hammadi el Boulahfati, Jongerenwerker, 0648075145, heboulahfati@dock.nl
Volkan Caliskan, Jongerenwerker, 0659912740, vcaliskan@dock.nl
Jaafar Moussa, Jongerenwerker, 0659999543, jmoussa@dock.nl
Youssra Akazim, Jongerenwerker, 0659991672, yakazim@dock.nl

Noord-Oost: StationNRD en Waterlandplein
StationNRD (jongerenproductiehuis): Termini 22, 1022 LB  Amsterdam, Tel: 088 855 5083
Redouan Naji, Gebiedscoördinator, 0628495163, rnaji@dock.nl
Monique Meijer, Sociaal Werker, 0639113697, mmeijer@dock.nl
Rachid el Haddar, Jongerencoach, 0648216586, relhaddar@dock.nl
Rachid el Yakoubi, Jongerenwerker, 0618528332, reyakoubi@dock.nl
Sharon Bispham, Jongerenwerker, 0659906048, sbispham@dock.nl
Serina Aalse, Jongerenwerker, 0659993678, saalse@dock.nl
Manar Assoussi, Jongerenwerker, 0659929356, massoussi@dock.nl
Yasmina Redouan, Jongerenwerker, 0659902397, yredouan@dock.nl

De Bus – mobiele jongerenwerklocatie
Roel Overduin, Jongerenwerker, 088 855 5814, roverduin@dock.nl

Mobiele Jongerenwerklocatie – De bus waarmee Roel Overduin Noord doorkruist

Noord-Oost

Noord-West

Oud-Noord

Dinsdag 15:00 – 17:30 EWP
Dinsdag 18:00 – 20:00 Naardermeerstraat
Woensdag 16:00 – 18:00 Molenwijk
Woensdag 18:30 – 20:30 De Werf 
Donderdag 13:00 – 15:30 Bredero Beroepscollege
Donderdag 16:00 – 18:00 Meidoornplein – Cruyff Court

Participatie Noord-West:
Marcel Hillebrand; 0628444745, mhillebrand@dock.nl (Gebiedscoördinator Participatie)
Karim Akhamrane, 0620300586, kakhamrane@dock.nl (Tuindorp Oostzaan)
Terra Dakota Stein, 0618346339, tdstein@dock.nl (Coördinator Huis van de Wijk, de Banne)
Marco de Haan, 0638759195, mdhaan@dock.nl (Amsterdam Noord-West)
Atjhintya Adhin-Nije, 0659953770, aadhin-nije@dock.nl
Erik Moes, 0659934528, emoes@dock.nl

Get social!

Instagram jongerenwerk Amsterdam-Noord
Facebook jongerenwerk Amsterdam-Noord
YouTube kanaal jongerenwerk Amsterdam-Noord

Huizen van de wijk

De openingstijden van de Huizen van de Wijk in Noord zijn tijdelijk aangepast. Er vinden geen groepsactiviteiten of bijeenkomsten plaatst. Wel kun je terecht voor een-op-een gesprekken en andere individuele vragen terecht. De Huizen van de Wijk zijn van 10.00 tot 16.00 geopend.

De Evenaar   
Kometensingel 189, 1033 BE AMSTERDAM
Tel: 088 855 5091, E: evenaar@dock.nl 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00  
www.facebook.com/Huis-van-de-Wijk-de-Evenaar

De Meeuw   
Motorwal 300, 1021 PH AMSTERDAM
Tel: 088 855 5067, E: meeuw@dock.nl 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00
www.facebook.com/Huis-van-de-Wijk-de-Meeuw  
 
De Banne  
Bezaanjachtplein 243-247, 1034 CR AMSTERDAM
Tel: 088 855 5080 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00
Instagram: www.instagram.com/huisvdwijkdebanne
Facebook: www.facebook.com/Huis-van-de-Wijk-de-Banne
 
Waterlandplein  
Waterlandplein 302, 1024 NB AMSTERDAM
Tel: 088 855 5078 
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00  
www.facebook.com/HuisvandeWijkWaterlandplein