DOCK

Onze jongerenwerkers en sociaal werkers staan voor je klaar in het Centrum van Amsterdam. De jongerenwerkers en collega’s van DOCK lopen regelmatig ambulante rondes lopen door de wijk. Daarnaast zijn we digitaal goed bereikbaar het gesprek met je aan te gaan.

Je kunt ons op onderstaande contactgegevens bereiken voor (hulp)vragen:  

We zijn er voor je

De Boomsspijker

Naam Functie Telefoon Email
Maarten Sinnige  Beheerder 0642238109 msinnige@dock.nl
Abdul Boulhout Beheerder 0648515426 ABoulhout@dock.nl
Hamidan Kissami Beheerder 0643544026 HKissami@dock.nl
Daan Burger  Volwassenenwerker 0659936891  dburger@dock.nl
Robin Polak  Gebiedscoördinator  0634881822 rpolak@dock.nl 
Monique Pheijffer  Volwassenenwerker 0618528335  MPheijffer@dock.nl 
Pim van Galen  Volwassenenwerker 0622556603  pvgalen@dock.nl 
Frederique Peters  Naschoolse activiteiten 0620418010  FPeters@dock.nl

De Witte Boei

NaamFunctieTelefoonE-mail
Floortje van der WerffVolwassenenwerker06 59973534 fvdwerff@dock.nl
Angelique Wijnberg  Volwassenenwerker0651593984  awijnberg@dock.nl 
Brenda Heij  Volwassenenwerker 0639112953  bheij@dock.nl 
Esther Blok  Naschoolse activiteiten 0620410920  EBlok@dock.nl 
Nander Schoenmaker  Jongerenwerker 0628739291  nschoenmaker@dock.nl
Robin Polak  Gebiedscoördinator  0634881822  rpolak@dock.nl 
Rinus Dussel Volwassenenwerker0659928054 rdussel@dock.nl
Keith FrancaJongerenwerker0659948932kfranca@dock.nl
Alex SalaVolwassenenwerker0659992955asala@dock.nl
Sanae El AzaarJongerencoach0659902967sazaar@dock.nl
Sevda AydinBeheerder06-43544509saydin@dock.nl
Samir BougarchouhJongerenwerker06-43543453sbougarchouh@dock.nl

Claverhuis

Sevim SaruhanVolwassenenwerker06-34881830ssaruhan@dock.nl
Rob VersluijsVolwassenenwerker06-15578722rversluijs@dock.nl
Michel MulderBeheerder06-43541392mmulder@dock.nl
Monique PrummelVolwassenenwerker06-43543439mprummel@dock.nl
Wanda BroersNaschoolse activiteiten06-22329474wbroers@dock.nl
Veronika EsserVolwassenenwerker06-43543083vesser@dock.nl
Henk HemelaarBeheerder020-6248353hhemelaar@dock.nl
Muriël NelomBeheerder06-41531105mnelom@dock.nl

Reel

Mohamed AzaoumJongeren/volwassenenwerker06-43543048mazaoum@dock.nl
Adil ZiouiJongerenwerker06-43584975azioui@dock.nl
Said Hader Jongerenwerker06-20417894shader@dock.nl
Appie AnisJongerenwerker06-43544413aanis@dock.nl
Fadoua IkhouaneJongeren/volwassenenwerker06-34881835FIkhouane@dock.nl
Sevim SaruhanVolwassenenwerker06-34881830ssaruhan@dock.nl

Volg ons op Social Media

www.facebook.com/Claverhuis & Reel
www.facebook.com/WitteBoei
www.facebook.com/Boomsspijker

Nieuwsbrieven

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Ieder Huis van de Buurt heeft een eigen nieuwsbrief:

Onze locaties

De Witte Boei 
Kleine Wittenburgerstraat 201, 1018 LT Amsterdam
E: witteboei@dock.nl T: 020-6223879

Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur

Het Claverhuis
Elandsgracht 70, 1016 TX Amsterdam
E: claverhuis@dock.nl T: 020-624 83 53
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 22:00 uur

Zie voor alle activiteiten tot december 2022 het volledige programma van het Claverhuis

Activiteitencentrum Reel
Tussen de Bogen 16, 1013 JB Amsterdam
E: reel@dock.nl, T: 020-4280297

Zie voor alle activiteiten tot juli 2022 het volledige programma van Reel.
Zie ook het volledige programma van Jongerenactiviteiten in Reel.

De Boomsspijker
Recht Boomssloot 52, 1011 EC Amsterdam
E: boomsspijker@dock.nl, T: 020-6264002
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 22:00 uur, weekend varieert

Ons weekprogramma voor begin 2022 ziet u hier