DOCK

Onze jongerenwerkers en sociaal werkers staan voor je klaar in het Centrum van Amsterdam. De jongerenwerkers en collega’s van DOCK lopen regelmatig ambulante rondes lopen door de wijk. Daarnaast zijn we digitaal goed bereikbaar het gesprek met je aan te gaan. Je kunt ons op onderstaande contactgegevens bereiken voor hulpvragen:  

We zijn er voor je

De Boomsspijker

Naam Functie Telefoon Email
Maarten Sinnige  beheerder 0642238109 msinnige@dock.nl
Abdul Boulhout beheerder 0648515426 ABoulhout@dock.nl
Hamidan Kissami beheerder/sociaal werker 0643544026 HKissami@dock.nl
Daan Burger  Buurtwerker 0659936891  dburger@dock.nl
Monique Pheijffer  Buurtwerker 0618528335  MPheijffer@dock.nl 
Pim van Galen  Buurtwerker 0622556603  pvgalen@dock.nl 
Arlinie Verburg Buurtwerker 0628742869 AVerburg@dock.nl
Frederique Peters  Naschoolse activiteiten 0620418010  FPeters@dock.nl

De Witte Boei

NaamFunctieTelefoonE-mail
Naïma Chekchar Buurtwerker 06 225 554 51 nchekhchar@dock.nl
Angelique Wijnberg  Buurtwerker 0651593984  awijnberg@dock.nl 
Anissa Adouch  Jongerenwerker 0641531095  aadouch@dock.nl 
Brenda Heij  Buurtwerker  0639112953  bheij@dock.nl 
Esther Blok  Buurtwerker 0620410920  EBlok@dock.nl 
Fawzi Attaouil  Jongerenwerker 0643543157  fattaouil@dock.nl 
Magdalena Chu Kum  Buurtwerker 0643543557  mchukum@dock.nl 
Nander Schoenmaker  Jongerenwerker 0628739291  NSchoenmaker@dock.nl 
Rijnaldo Wilson  Jongerenwerker  0641531091  rwilson@dock.nl 
Robin Polak  Gebiedscoördinator  0634881822  rpolak@dock.nl 
Rinus Dussel Buurtwerker 0659928054 rdussel@dock.nl
Michel MulderBeheerder0643541392mmulder@dock.nl
Sevda AydinBeheerder0643544509saydin@dock.nl
Willy MarengoBeheerder0641531037wmarengo@dock.nl

Claverhuis

Fadoua IkhouaneBuurtwerker06-34881835FIkhouane@dock.nl
Monique PrummelBuurtwerk06-43543439mprummel@dock.nl
Rob VersluijsBuurtwerker06-15578722rversluijs@dock.nl
Tivo BeunkBeheerder06-44663813tbeunk@dock.nl
Sevim SaruhanBuurtwerker06-34881830ssaruhan@dock.nl
Wanda BroersBuurtwerker06-22329474wbroers@dock.nl
Veronika EsserBuurtwerker06-43543083vesser@dock.nl
Henk HemelaarBeheerderhhemelaar@dock.nl
Muriël NelomBeheerdermnelom@dock.nl
Judith FranssenCoordinator06-43543289jfranssen@dock.nl

Reel

Mohamed AzaoumBuurtwerker06-43543048mazaoum@dock.nl
Adil ZiouiBuurtwerker06-43584975azioui@dock.nl
Samir BougarchouhJongerenwerker06-43543453 SBougarchouh@dock.nl
Said Hader Buurtwerker06-20417894shader@dock.nl
Appie AnisJongerenwerker06-43544413aanis@dock.nl
Fadoua IkhouaneJongerenwerker06-34881835FIkhouane@dock.nl
Monigue PrummelBuurtwerker06-43543439mprummel@dock.nl
Sevim SaruhanBuurtwerker06-34881830ssaruhan@dock.nl
Judith FranssenGebiedscoordinator06-43543289jfranssen@dock.nl

Volg ons op Social Media

www.facebook.com/Claverhuis
www.facebook.com/WitteBoei
www.facebook.com/Boomsspijker

Nieuwsbrieven

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Ieder Huis van de Buurt heeft een eigen nieuwsbrief:

Onze locaties

De Huizen van de buurt zijn doordeweeks van 10.00 tot 16.00 open voor individuele afspraken of (hulp) vragen. 7 dagen per week kan er gebeld worden naar onderstaande nummers van 09.00 tot 17.00. Er zit een buurtwerker klaar om al je vragen te beantwoorden.

Amsterdam Centrum Oost: 088-8555115 
Amsterdam Centrum West: 088-8555120

De Witte Boei 
Kleine Wittenburgerstraat 201, 1018 LT Amsterdam
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00
witteboei@dock.nl

Het Claverhuis
Elandsgracht 70, 1016 TX Amsterdam
E: claverhuis@dock.nl
Gesloten voor bezoekers, geopend voor dagopvang van daklozen
claverhuis@dock.nl

De Boomsspijker
Recht Boomssloot 52, 1011 EC Amsterdam
E: boomsspijker@dock.nl
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00