DOCK

Onze jongerenwerkers en sociaal werkers staan voor je klaar in het Centrum van Amsterdam. De jongerenwerkers en collega’s van DOCK lopen regelmatig ambulante rondes lopen door de wijk. Daarnaast zijn we digitaal goed bereikbaar het gesprek met je aan te gaan.

Je kunt ons op onderstaande contactgegevens bereiken voor (hulp)vragen:  

We zijn er voor je

De Boomsspijker

Naam Functie Telefoon Email
Maarten Sinnige  Beheerder 0642238109 msinnige@dock.nl
Abdul Boulhout Beheerder 0648515426 ABoulhout@dock.nl
Hamidan Kissami Beheerder/sociaal werker 0643544026 HKissami@dock.nl
Daan Burger  Buurtwerker 0659936891  dburger@dock.nl
Monique Pheijffer  Buurtwerker 0618528335  MPheijffer@dock.nl 
Pim van Galen  Buurtwerker 0622556603  pvgalen@dock.nl 
Frederique Peters  Naschoolse activiteiten 0620418010  FPeters@dock.nl

De Witte Boei

NaamFunctieTelefoonE-mail
Naïma Chekchar Buurtwerker 06 225 554 51 nchekhchar@dock.nl
Angelique Wijnberg  Buurtwerker 0651593984  awijnberg@dock.nl 
Brenda Heij  Buurtwerker  0639112953  bheij@dock.nl 
Esther Blok  Buurtwerker 0620410920  EBlok@dock.nl 
Thijs de ZwartBuurtwerker 0659931742  tdzwart@dock.nl 
Nander Schoenmaker  Jongerenwerker 0628739291  NSchoenmaker@dock.nl 
Robin Polak  Gebiedscoördinator  0634881822  rpolak@dock.nl 
Rinus Dussel Buurtwerker 0659928054 rdussel@dock.nl
Keith FrancaJongerenwerker0659948932kfranca@dock.nl
Alex SalaSociaal Cultureel Werker0659992955asala@dock.nl
Sanae El AzaarJongerencoach0659902967sazaar@dock.nl
Yassine MouyahStagiaire MBO-BOL0659924498ymouyah@dock.nl
Sevda AydinBeheerder0643544509saydin@dock.nl
Willy MarengoBeheerder0641531037wmarengo@dock.nl

Claverhuis

Fadoua IkhouaneBuurtwerker06-34881835FIkhouane@dock.nl
Monique PrummelBuurtwerk06-43543439mprummel@dock.nl
Rob VersluijsBuurtwerker06-15578722rversluijs@dock.nl
Michel MulderBeheerder06-43541392mmulder@dock.nl
Sevim SaruhanBuurtwerker06-34881830ssaruhan@dock.nl
Wanda BroersBuurtwerker06-22329474wbroers@dock.nl
Veronika EsserBuurtwerker06-43543083vesser@dock.nl
Henk HemelaarBeheerderhhemelaar@dock.nl
Muriël NelomBeheerder06-41531105mnelom@dock.nl
Arlinie Verburg Gebiedsoördinator 06-28742869 averburg@dock.nl

Reel

Mohamed AzaoumBuurtwerker06-43543048mazaoum@dock.nl
Adil ZiouiBuurtwerker06-43584975azioui@dock.nl
Samir BougarchouhJongerenwerker06-43543453 SBougarchouh@dock.nl
Said Hader Buurtwerker06-20417894shader@dock.nl
Appie AnisJongerenwerker06-43544413aanis@dock.nl
Fadoua IkhouaneJongerenwerker06-34881835FIkhouane@dock.nl
Monigue PrummelBuurtwerker06-43543439mprummel@dock.nl
Sevim SaruhanBuurtwerker06-34881830ssaruhan@dock.nl
Arlinie VerburgGebiedscoördinator06-28742869 averburg@dock.nl

Volg ons op Social Media

www.facebook.com/Claverhuis
www.facebook.com/WitteBoei
www.facebook.com/Boomsspijker

Nieuwsbrieven

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Ieder Huis van de Buurt heeft een eigen nieuwsbrief:

Onze locaties

De Witte Boei 
Kleine Wittenburgerstraat 201, 1018 LT Amsterdam
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur
witteboei@dock.nl

Het Claverhuis
Elandsgracht 70, 1016 TX Amsterdam
E: claverhuis@dock.nl T: 020-624 83 53
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 22:00 uur

Activiteitencentrum Reel

Tussen de Bogen 16, 1013 JB Amsterdam

E: reel@dock.nl, T: 020-4280297

Zie voor alle activiteiten tot eind december 2021 het volledige programma van Het Claverhuis.
Zie voor alle activiteiten tot eind december 2021 het volledige programma van Reel. Zie ook het programma van Jongerenactiviteiten in Reel.

De Boomsspijker
Recht Boomssloot 52, 1011 EC Amsterdam
E: boomsspijker@dock.nl
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 17:00 uur
Lees hier het jaarverslag van De Boomsspijker 2020