DOCK

Onze jongerenwerkers en sociaal werkers staan voor je klaar in het Centrum van Amsterdam. De jongerenwerkers en collega’s van DOCK lopen regelmatig ambulante rondes lopen door de wijk. Daarnaast zijn we digitaal goed bereikbaar het gesprek met je aan te gaan.

Je kunt ons op onderstaande contactgegevens bereiken voor (hulp)vragen:  

We zijn er voor je

De Boomsspijker

Naam Functie Telefoon Email
Maarten Sinnige  Beheerder 0642238109 msinnige@dock.nl
Abdul Boulhout Beheerder 0648515426 ABoulhout@dock.nl
Hamidan Kissami Beheerder/sociaal werker 0643544026 HKissami@dock.nl
Daan Burger  Buurtwerker 0659936891  dburger@dock.nl
Monique Pheijffer  Buurtwerker 0618528335  MPheijffer@dock.nl 
Pim van Galen  Buurtwerker 0622556603  pvgalen@dock.nl 
Arlinie Verburg Buurtwerker 0628742869 AVerburg@dock.nl
Frederique Peters  Naschoolse activiteiten 0620418010  FPeters@dock.nl

De Witte Boei

NaamFunctieTelefoonE-mail
Naïma Chekchar Buurtwerker 06 225 554 51 nchekhchar@dock.nl
Angelique Wijnberg  Buurtwerker 0651593984  awijnberg@dock.nl 
Brenda Heij  Buurtwerker  0639112953  bheij@dock.nl 
Esther Blok  Buurtwerker 0620410920  EBlok@dock.nl 
Magdalena Chu Kum  Buurtwerker 0643543557  mchukum@dock.nl 
Nander Schoenmaker  Jongerenwerker 0628739291  NSchoenmaker@dock.nl 
Robin Polak  Gebiedscoördinator  0634881822  rpolak@dock.nl 
Rinus Dussel Buurtwerker 0659928054 rdussel@dock.nl
Ruby SchuitemakerBuurtwerker0624947660rschuitemaker@dock.nl
Sevda AydinBeheerder0643544509saydin@dock.nl
Willy MarengoBeheerder0641531037wmarengo@dock.nl

Claverhuis

Fadoua IkhouaneBuurtwerker06-34881835FIkhouane@dock.nl
Monique PrummelBuurtwerk06-43543439mprummel@dock.nl
Rob VersluijsBuurtwerker06-15578722rversluijs@dock.nl
Michel MulderBeheerder06-43541392mmulder@dock.nl
Sevim SaruhanBuurtwerker06-34881830ssaruhan@dock.nl
Wanda BroersBuurtwerker06-22329474wbroers@dock.nl
Veronika EsserBuurtwerker06-43543083vesser@dock.nl
Henk HemelaarBeheerderhhemelaar@dock.nl
Muriël NelomBeheerder06-41531105mnelom@dock.nl
Judith FranssenCoordinator06-43543289jfranssen@dock.nl

Reel

Mohamed AzaoumBuurtwerker06-43543048mazaoum@dock.nl
Adil ZiouiBuurtwerker06-43584975azioui@dock.nl
Samir BougarchouhJongerenwerker06-43543453 SBougarchouh@dock.nl
Said Hader Buurtwerker06-20417894shader@dock.nl
Appie AnisJongerenwerker06-43544413aanis@dock.nl
Fadoua IkhouaneJongerenwerker06-34881835FIkhouane@dock.nl
Monigue PrummelBuurtwerker06-43543439mprummel@dock.nl
Sevim SaruhanBuurtwerker06-34881830ssaruhan@dock.nl
Judith FranssenGebiedscoordinator06-43543289jfranssen@dock.nl

Volg ons op Social Media

www.facebook.com/Claverhuis
www.facebook.com/WitteBoei
www.facebook.com/Boomsspijker

Nieuwsbrieven

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Ieder Huis van de Buurt heeft een eigen nieuwsbrief:

Onze locaties

De Huizen van de buurt zijn doordeweeks van 10.00 tot 16.00 open voor individuele afspraken of (hulp) vragen. 7 dagen per week kan er gebeld worden naar onderstaande nummers van 09.00 tot 17.00. Er zit een buurtwerker klaar om al je vragen te beantwoorden.

Amsterdam Centrum Oost: 088-8555115 
Amsterdam Centrum West: 088-8555120

De Witte Boei 
Kleine Wittenburgerstraat 201, 1018 LT Amsterdam
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00
witteboei@dock.nl

Het Claverhuis
Elandsgracht 70, 1016 TX Amsterdam

Alle onderstaande activiteiten worden in verband met de coronamaatregelen alleen online aangeboden.

  • NL conversatie, op donderdagavond vanaf 19.00 uur, start per 28 jan. Aanmelding via Sevim Saruhan, ssaruhan@dock.nl
  • Franse conversatie, woensdagmiddag, vanaf 13.00 uur.  Aanmelding via Sevim Saruhan, ssaruhan@dock.nl
  • Fanclub, op woensdagavond vanaf 19.00 uur. Aanmelding via Sevim Saruhan, ssaruhan@dock.nl
  • Blind typen, op vrijdagavond, vanaf 19.00 uur. Aanmelding via Sevim Saruhan, ssaruhan@dock.nl
  • Wandelgroep, elke dinsdag 10.00 tot 12.00 uur. (10.00 uur verzamelen in het Claverhuis met koffie) Aanmelding via Sevim Saruhan, ssaruhan@dock.nl
  • Spaanse conversatie, op maandagavond vanaf 19.00 uur tot 21.00 uur. Aanmelding via Sevim Saruhan, ssaruhan@dock.nl
  • Engelse conversatie, elke woensdag en donderdag vanaf 11.00 uur tot 12.30 uur. Aanmelding via Sevim Saruhan, ssaruhan@dock.nl
  • Hulp met tablet en smartphone (persoonlijk en op afspraak). Aanmelding via Sevim Saruhan, ssaruhan@dock.nl
  • Haken en breien voor daklozen (online), elke vrijdag vanaf 10.30 uur tot 12.40 uur. Aanmelding via Sevim Saruhan, ssaruhan@dock.nl

Zie voor alle activiteiten tot aan de zomer het volledige programma van het Claverhuis.
Zie voor alle activiteiten tot aan de zomer het volledige programma van de Reel. Zie ook het programma van Jongerenactiviteiten in de Reel.

De Boomsspijker
Recht Boomssloot 52, 1011 EC Amsterdam
E: boomsspijker@dock.nl
Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 17:00 uur
Lees hier het jaarverslag van De Boomsspijker 2020