DOCK

Onze zomerprogramma’s
De hele zomer is er in Nieuw-West veel leuks te beleven. Hieronder vind je het zomervakantieprogramma!

Onze jongerenwerkers uit Nieuw-West staan voor je klaar. We lopen regelmatig ambulante rondes door de wijk. Daarnaast zijn we digitaal goed bereikbaar het gesprek met je aan te gaan. Laat van je horen!  
 
Slotermeer  
Kais Bouanani, 06 – 489 80 922, kbouanani@dock.nl 
Nashaira Dandel, 06 – 388 24 831, ndandel@dock.nl 

Geuzenveld 
Rabi Zejli, 06 – 437 72 257, rzejli@dock.nl 
Ilias Bekiroski, 06 – 599 72 212, ibekiroski@dock.nl 
Kaoutar Darrazi, 06 – 415 31 098, kdarrazi@dock.nl 

Speeltuinleider Confucius speeltuin 
Jusra Aanzi, 0659912053 , jaanzi@dock.nl 

Slotervaart Noord 

Hossain Addaudi, 06 – 391 13 696, hadduadi@dock.nl               
Hassan El Mourabet , 06 – 599 79 362, hmourabet@dock.nl 

Volg ons op social

https://www.instagram.com/dockamsterdamnieuwwest/

Facebook