Gezellige start van de weggeefmarkt in wijkcentrum De Zuidhoek

Gezellige start van de weggeefmarkt in wijkcentrum De Zuidhoek

Vanmiddag vond de allereerste weggeeftafel plaats in Wijkcentrum De Zuidhoek in Zaanstad, wat was het een succes!

 

De afgelopen dagen konden buurtbewoners speelgoed inleveren dat zij zelf niet meer gebruiken. Vandaag werd alles prachtig uitgestald door onze collega’s van opbouwwerk en activiteitenbegeleiding.
De sfeer was super: enthousiaste bezoekers, blije kinderen en dankbare ouders. Met lege tassen kwamen ze binnen en gingen naar huis met speelgoed dat een tweede leven krijgt. Extra leuk: er was een inpaktafel, zodat gezinnen de cadeautjes direct konden inpakken voor Sinterklaas of Kerst.

 

“Een moeder heeft wel honderd keer ‘dankjewel’ gezegd,” vertelt Sevim, activiteitenbegeleider (rechts op de foto). “Dit is waar je het voor doet, mensen zo dankbaar zien.”

 

Er is veel speelgoed uitgezocht, wij hopen dat alle kinderen er in de komende feestmaand veel plezier aan beleven!

 

Leuk detail: meerdere bezoekers vroegen wanneer de volgende weggeeftafel plaatsvindt. Dat zegt genoeg over hoe welkom dit initiatief is. 

 

Dank aan alle ouders voor jullie komst en aan iedereen die speelgoed heeft ingeleverd. Samen maken we de decembermaand een stukje mooier.