DOCK

Werken bij DOCK

Vacatures

Ben je benieuwd of DOCK interessante openstaande vacatures heeft?
Of heb je een vraag over een vacature? Kijk dan op werkenbijdock.nl

Stageplaats

Benieuwd of er een interessante stageplek voor jou bij DOCK is?
Of heb je een vraag over een stageplaats? Kijk dan even op werkenbijdock.nl/stages

Vrijwilligerswerk

Wil jij graag als vrijwilliger aan het werk en je steentje bijdragen binnen DOCK?
Kijk dan even op werkenbijdock.nl/vrijwilligerswerk

Ruimteverhuur

Ruimte huren via DOCK

Wil je een ruimte reserveren via DOCK of heb je een vraag over ruimteverhuur of over een locatie?

Voor het huren van een ruimte in Amsterdam of Zaanstad, kijk op dock.nl/ruimteverhuur
Voor het huren van een ruimte in Utrecht, kijk op utrecht.nl/verhuur
Voor het huren van een ruimte in Haarlem een e-mail naar verhuur.haarlem@dock.nl
Voor het huren van een ruimte in Rotterdam – Kralingen Crooswijk stuur een e-mail naar huisvandewijkkracro@dock.nl
Voor het huren van een ruimte in Rotterdam – Schiedam stuur een e-mail naar wijkhuizen.schiedam@dock.nl
Voor het huren van een ruimte in Rotterdam – Hoogvliet Pernis stuur een e-mail naar huisvandewijk-hoogvliet-pernis@dock.nl

Algemeen contact met DOCK

Algemeen contact met DOCK Amsterdam: stuur een e-mail naar amsterdam@dock.nl
Algemeen contact met DOCK Haarlem: stuur een e-mail naar haarlem@dock.nl
Algemeen contact met DOCK Utrecht: stuur een e-mail naar utrecht@dock.nl
Algemeen contact met DOCK Zaanstad: stuur een e-mail naar zaanstad@dock.nl

Contact met het Servicebureau van DOCK

Klachten: kijk dan bij de klachtenregeling en neem contact op.
Communicatie: stuur een e-mail naar pr@dock.nl
Financieel – Debiteuren: stuur een e-mail naar debiteuren@dock.nl
Financieel – Crediteuren: stuur een e-mail naar crediteuren@dock.nl
Recruitment: stuur een e-mail naar recruitment@dock.nl

Je kan ook het algemene nummer bellen: 088 8555000

DOCK Servicebureau
Crooswijksesingel 50B
3034 CJ Rotterdam